REKLAMA

Beauty produkty, jež zaručeně zatočí s příznaky kocoviny

REKLAMA

Důležité je doplnit chybějící tekutiny, které nám alkohol předešlou noc vzal. Jinak si koledujete o opuchlost, kruhy pod očima a nepříjemně vysušenou pokožku. Neříkáme, že si občas nemůžete dát skleničku, ale mějte na paměti, že při popíjení dochází ke zvýšení krevního tlaku, a tím k většímu prokrvení kůže. Tam, kde jsou cévy blízko kůže, pak může dojít ke zčervenání. Alkohol také ničí vitamín A, který je nezbytný pro výživu pleti, čímž způsobuje i rychlejší vznik vrásek.

Z toho plyne: hydratace, hydratace, hydratace. (A méně alkoholu!)
  • DETOXIKAČNÍ MASKA

V první řadě pleť potřebuje vyčistit a zbavit se škodlivých toxinů. Ideální je maska, která pleť detoxikuje, osvěží a zanechá ji hedvábně jemnou a projasněnou. Zároveň pleť ochrání před škodlivými vnějšími vlivy.

Biotherm Skin Oxygen Wonder Mud, detoxikační a čisticí maska

  • KOLAGENOVÉ PÁSKY POD OČI 

Koncentrované masky na oční okolí redukují vrásky, tmavé kruhy pod očima a otoky. Už po první aplikaci oči doslova obživnou. Chladivý efekt uvolňuje oteklá víčka a zmírňuje tmavé kruhy. Kyselina hyaluronová dodává pleti extra dávku hydratace a okamžitě odstraňuje jemné vrásky a znaky vysušené pokožky. Kolagen navíc zvyšuje pružnost pleti.

Magicstripes, "WAKE ME UP" kolagenová páska na oční okolí 

  • HYDRATAČNÍ BOMBA

Teď potřebujeme něco, co naší pleti dodá okamžitou hydrataci. Tento sorbetový krém díky výtažkům z rostliny haberlea a slézi pleť zvláčňuje, vyživuje a navrací ji rovnováhu, navíc napomáhá posílit její přirozenou obranyschopnost. Modrý krémový gel s nádechem šedozelené nabízí dechberoucí osvěžující účinky. Po 24hodinové hydrataci je pleť plná, zářící a dlouhodobě osvěžená. 

Dior Hydra Life Fresh Hydration, vysoce hydratační krém

  • TERMÁLNÍ VODA VE SPREJI 

Okamžitě osvěží, zklidní a zvláční pleť. Působí jako antioxidant, který pleť hydratuje a předchází vysušování. Zklidňuje podrážděnou pleť. A nejlepší na ní je, že si jí můžete vzít s sebou a během dne se kdykoli osvěžit.

La Roche-Posay Eau Thermale, termální voda

  • AFTER DRINK WATER 

V neposlední řadě je důležitá hydratace i zevnitř. Při masce popíjejte vodu a tenhle zázrak, který doplní potřebné látky pro lepší pocit ze včerejší noci. Pro energii hroznový cukr, pro tělo a hlavu v klidu vitamíny a minerály, pro zmírnění napáchaných škod antioxidanty. Pro neodbytnou žízeň voda s elektrolyty s příchutí citronu.

After Hangover water, voda vyvinutá pro těžká rána

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA