Celebrity na střední: Britney válela basket, Hailey Bieber baletila

Amy Adams

Amy na střední škole stála na rozcestí mezi atletikou a tancem. „Nešla jsem na univerzitu, protože moje rodina na to neměla prostředky. A také jsem přestala s atletikou. Škoda, měla jsem se držet běžecké dráhy, protože jsem bývala opravdu rychlá. Rozhodla jsem se ale pro tanec,“ svěřila se v roce 2008 webu The Hollywood Reporter.

George Clooney

Když bylo Georgovi 16 let, toužil prorazit jako profesionálním hráč baseballu. Dokonce zkusit hrát za klub Cincinnati Reds. Bohužel jeho výkony nebyly natolik omračující, aby s ním klub podepsal smlouvu. Nicméně to nijak neovlivnilo Georgovu náklonnost k tomuto týmu, jehož fanouškem zůstává nadále.

Britney Spears

Britney byla ještě středoškolačkou, když naplno rozjela svou profesionální pěveckou kariéru. Než se ale začala věnovat pouze zpěvu a tanci, byla členkou školního basketballového týmu. A prý uměla skvěle střílet.

Avril Lavigne

„Sk8r Boi“? Spíš Sk8r Girl. Punková princezna Avril Lavigne začala jezdit na bruslích, když jí byly pouhé dva roky. Rodilá Kanaďanka dokonce prozradila, že si brusle s sebou bere, i když vyráží na turné. Prý aby si kdykoli mohla zajezdit a zahrát hokej. Nedá se nic dělat, Kanaďané se s bruslemi na nohou snad rodí.

Mohlo by se vám líbit

Šly na plastiku a teď litují. Které celebrity si přejí vrátit čas?

Vyhladit, povytáhnout, něco zmenšit, něco naopak zvětšit. Někdy může malý řez či píchnutí skvěle zvednout sebevědomí. Zatímco většina žen je ze svých vylepšení nadšená, najdou se i takové, které svého rozhodnutí následně litují. Ve světě obyčejných smrtelnic i mezi celebritami. Které hvězdy mrzí, že si kdysi lehly pod skalpel?
elle.cz

Emma Watson

Herečka a tvář Prada Emma Watson, ještě když studovala na Brown University, válela jako hráčka pozemního hokeje. Prý byla skutečně vynikající hráčkou.

Matthew McConaughey

Matthew byl kdysi zařazen mezi 100 nejlepších golfistů Hollywoodu a je pravidelným hostem nejrůznějších golfových akcí. Dokonce tvrdí, že udělal čtyři hole-in-one, což je působivý výkon.

Dwayne „The Rock“ Johnson

Než se stal WWE wrestlerem, byl The Rock součástí obranné linie týmu amerického fotbalu na University of Miami. Pak ale převládla rodinná wrestlerská tradice a Dwayne Johson se stal nejen sedminásobným mistrem světa, ale také si exhibičně zazápasil se samotným Hulkem Hoganem.

Renée Zellweger

Hvězda Deníku Bridget Jones Renée zavzpomínala na své středoškolské dovednosti roztleskávačky v The Tonight Show Jimmyho Fallona a dokonce některé názorně předvedla. Mimochodem, herečka má i po letech stále působivý high kick.

Mohlo by se vám líbit

Slavní a marniví. Které celebrity utrácejí až příliš?

Na kontě mají miliardy dolarů a užívají život každým coulem. Celebrity se netají tím, že milují luxus a rády to také dávají najevo. Nejsou to však jen vily a snové dovolené, za co tak bezuzdně utrácejí...
elle.cz

Princezna z Walesu Catherine

Princezna z Walesu roky hrála pozemní hokej a vrcholově ho hrála také na univerzitě. V roce 2012 se před olympijskými hrami v Londýně objevila se na tréninku anglického olympijského týmu a předvedla své stále ještě působivé hráčské umění.

Hugh Jackman

Dle svých vlastních slov pro magazín People v roce 2015 si Hugh Jackman prý většinu svého dětského hněvu vybil v ragby. Dnes je fanouškem Manly-Warringah Sea Eagles, týmu rugby league se sídlem v severním Sydney. Ujít si nenechá ani sledování právě probíhajícího mistrovství světa, během nějž fandí – jak jinak – národnímu týmu Austrálie.

Tom Cruise

Další hollywoodská hvězda, která hrála v dřívějších dobách americký fotbal, je Tom Cruise. S hraním musel přestat kvůli zranění, což ho vedlo k tomu, aby se zkusil věnovat herectví. Osud? Své znalosti a dovednosti z fotbalového hřiště ale zúročil ve filmu Správná hra, který se kolem amerického fotbalu točí.

Justin Timberlake

Justin vstoupil do svého prvního golfového klubu, když mu bylo 12 let. A od té doby s golfem nepřestal. „Není mnoho míst, kam mohu jít a kde nemám nemám pocit, že mě neustále někdo sleduje,“ vyjádřil se pro Golf.com. „Ale golfové hřiště je jedním z nich. Je to moje útočiště. Je to místo, kde mám šanci být na světě sám.“

Mohlo by se vám líbit

Finsta: Tajné účty na Instagramu, mají je i celebrity

Vzniklo to ze spojení „fake" a Instagram. Jedná se o neveřejné profily často velmi slavných lidí. Nebo kohokoliv, kdo má ve virtuální realitě co skrývat. Věděli jste například, že jednou z nadšených tvůrkyň „finsty" je třeba Kaia Gerber?
elle.cz

Channing Tatum

Na katolické střední škole v Tampě, kterou Channing Tatum navštěvoval, byl zvolen nejlepším atletem roku. Běhal a také hrál americký fotbal, díky kterému získal stipendium na vysoké škole v Západní Virginii. Nebylo to pro něj ale to pravé ořechové: „Hraní fotbalu mě prostě unavilo,“ svěřil se Channing ESPN. „Hrál jsem jen proto, abych si to stipendium udržel. Zajímaly mě už ale úplně jiné věci a taky mi chyběl domov.“

Amanda Seyfried

Amanda miluje tenis. Dokazuje to mimo jiné tím, že je pravidelně usedá v diváckých ochozech na US Open. Během natáčení filmu Dopisy pro Julii herečka pravidelně hrála tenis se svou hereckou kolegyní Vanessou Redgrave, aby spálila kalorie ze všech delikates, které v Itálii zkonzumovala.

Gigi Hadid

Gigi se přestěhovala do New Yorku, aby se ihned po ukončení střední školy věnovala modelingu. Ještě předtím, než debutovala ve světě módy byla ale středoškolskou volejbalovou hvězdou.

Hailey Bieber

Dnes je manželka Justina Biebra slavnou módní a beauty ikonou, ale ještě než se vrhla na dráhu profesionální celebrity a influencerky, věnovala se baletu. Hailey kdysi tančila pro Miami City Ballet a trénovala v prestižním American Ballet Theatre.

Celebrity a jejich sportovní minulost:

Zdroj: Wikipedia, womenshealthmag.com, insider.com