Jaké je tajemství nesmrtelné krásy Angeliny Jolie?

Je málo herců, jejichž slávu můžeme sledovat po tak dlouhou dobu, jako tomu je u Angeliny Jolie. Celý svět již celá desetiletí sleduje její vztahové vzestupy a pády, evoluci módního stylu a hodnotí její vzhled. Angelina před pár měsíci oslavila osmačtyřicáté narozeniny a na filmových plátnech ji můžeme sledovat již od roku 1984, kdy si zahrála po boku svého otce a od filmu už nikdy neodešla. Ačkoliv je Angelina po celá ta léta pod ostrým drobnohledem, má ke kráse velmi zdravý přístup a věří, že vychází z našeho nitra. Krásní jsou podle ní takoví lidé, kteří zůstávají sví a nemění se kvůli názorům ostatních. Také věří, že inteligence je opravdovým klíčem ke kráse, která z vás bude sršet všude kolem. Klišé? Možná. Ale Angelina k tomu všemu přidává pár rituálů, které spolu s osobitostí a inteligencí tvoří její tajemství krásy a neodolatelný sex-appeal.

Make-up? Ten Angelina nepotřebuje

Pokud zrovna nepracuje, nikdy nenosí make-up. Možná to je jeden z důvodů, proč její pleť vypadá pořád tak skvěle. Nošení méně make-upu prý vede k obecně lepší pleti a to díky tomu, že se na vaši pleť dostane méně bakterií. Angelina je také velmi striktní ve své odličovací rutině a nikdy nechodí spát nalíčená. Předpokládáme, že to ale také neděláte.

 

Jednoduchá skincare rutina

Angelina svoji krásnou olivovou pleť zdědila po své matce. Ano, to jsou ty geny! Už jsme se k nim dostali. Podle její dermatoložky Dr. Rhondy Rand rutina Angeliny Jolie obsahuje tolik potřebné denní používání SPF, odlíčení jemným cleanserem a použití produktů s kyselinou glykolovou a antioxidanty. Její kosmetika je také zejména přírodního původu. Nemá ráda produkty, které obsahují mnoho chemických látek.

Velký návrat Angeliny Jolie: nová životní role ji změnila k nepoznání

elle.cz

Denně používá SPF

A každá z nás by měla také. Pravidelné užívání SPF předchází předčasnému stárnutí pleti, tvorbě vrásek a pigmentových skvrn. Angelina používá produkty s SPF od útlého věku, protože ví, že je to klíčové k udržení mladě a zdravě vypadající pleti. Také velmi často ve slunných dnech nosí klobouky, jako další formu ochrany před slunečními paprsky. Také nezapomíná po vystavení pleti slunci na hydrataci.

Pravidelné návštěvy kosmetického salonu

Angelina Jolie začala chodit k dermatologovi velmi mladá, bylo jí pouhých 11 let! Její dermatoložka, doktorka Rhonda Rand, vždy razila velmi přirozený přístup, díky kterému ženy v pozdějším věku nemusejí podstupovat tolik invazivních procedur. 

Tajemství Angelina zázračného krému

Angelin výběr produktů je poměrně jednoduchý. Upřednostňuje vlastní značku své dermatoložky pod názvem Dermbasics. Její nejoblíbenější krém je RR Perfection Cream, opalovací krém bohatý na antioxidanty s SPF 50+ a bez obsahu chemikálií. Stojí 59 dolarů a v médiích skloňuje, že právě jemu vděčí za svou krásnou pleť.

Angelina Jolie: Od herectví k aktivismu

elle.cz

Zdroj: Women's Health, Byrdie, Refinery 29