REKLAMA

Meghan a Harry čekají dalšího potomka! Archie bude bratříčkem

REKLAMA

 

“Můžeme potvrdit, že se Archie stane velkým bratříčkem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost z toho, že očekávají své druhé dítě,” řekl mluvčí páru časopisu People. Meghan a Harry oznámili tuto novinu na černobílé fotografii, kterou pořídil jejich dlouholetý přítel, fotograf Misan Harriman přes iPad. Princ se na ní (naboso) dívá láskyplně na svou ženu, která mu leží v klíně a kolébá ji v náručí. Vévodkyně má na fotografii splývavé šaty od Caroliny Herrery, které pro ni byly ušity, když byla těhotná s Archiem.

 

Tato šťastná zpráva přišla poté, co Meghan (39 let) odhalila, že loni v červenci potratila. “Ztratit dítě znamená nést téměř nesnesitelný zármutek, který zažívají mnozí, ale málokdo o něm mluví,” napsala ve velmi smutné a srdcervoucí eseji 25. listopadu pro New York Times.  

Když loni Harry a Meghan odstoupili ze svých královských povinností, vedla je k tomu převážně touha vést normální život a chtěli se především věnovat své vlastní rodině. Zdá se, že se jim tento sen pomalu plní a my páru samozřejmě moc gratulujeme. Když se jim narodil malý Archie, byli oba nadšení. "Je to kouzelné. Mám nyní dva nejlepší muže na planetě a jsem šťastná," řekla Meghan a Harry dodal: "Je to ta nejúžasnější zkušenost, kterou jsem si kdy mohl představit."

Druhé dítě vévody a vévodkyně ze Sussexu bude desátým pravnoučetem královny Alžběty II. a také osmé v pořadí nástupnictví na britský trůn.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA