První trailer rozhovoru Harryho a Meghan s Oprah je opravdu intenzivní

Fanoušci královské rodiny zbystřete! Příští neděli si nenechte ujít opravdu velký, dvouhodinový rozhovor Meghan Marklem a prince Harryho s Oprah, kde královský pár otevřeně promluví o tom, co se vlastně všechno stalo... CBS zveřejnila první ukázku a už teď je jasné, že veškerá přetvářka půjde stranou a my se dozvíme upřímnou a naprostou pravdu o tom, jak vévoda a vévodkyně ze Sussexu museli bojovat o klid a svobodu. Co taky jiného čekat od interview s Oprah?

Mohlo by se vám líbit

Princ Harry právě prozradil úplně všechno

Jaké bylo Archieho první slovo? Co dostal jeho syn k Vánocům od královny Alžběty? Jak se jemu a Meghan žije v Los Angeles? Jak tráví lockdown? Jaké bylo opustit královskou rodinu? Kdy poznal, že je Meghan tou pravou? Kdo by ho hrál v seriálu The Crown? Na všechny tyto otázky princ Harry odpověděl Jamesovi Cordenovi ve velmi dlouhém a zábavném rozhovoru.
elle.cz

“Byla jste zticha nebo jste byla umlčena?” Ptá se v ukázce Oprah Meghan a dodává: “Chci jen, aby bylo všem jasné, že zde není žádné téma tabu.” A už z této ukázky je více než zřejmé, že královský protokol zůstal za oceánem a v Kalifornii jsou vévoda a vévodkyně ze Sussexu ochotni mluvit opravdu na rovinu. Jak na tento rozhovor bude reagovat královská rodina, když Harry otevřeně přiznává, že jeho největší obavou bylo, aby se historie neopakovala a naráží tak na svou matku lady Dianu. 

 

 

Ve druhém traileru Harry mluví o svých zkušenostech: “Je to pro mě opravdová úleva a jsem šťastný, že zde mohu sedět zde se svou ženou po boku. Nedokážu si představit, jaké to pro ni (pozn. red. pro Dianu) muselo být, procházet tímto procesem před těmi lety o samotě. Už pro nás dva to bylo těžké, ale alespoň máme jeden druhého.” 

Princ Harry již dříve uvedl, že se vzdal svých královských povinností, aby ochránil sebe i svou rodinu před toxickým prostředím, které vytvořil ve Velké Británii tisk. Harryho matka, princezna Diana se svého titulu princezna z Walesu vzdala v době rozvodu s princem Charlesem v roce 1996. Zemřela v následujícím roce.

A proč právě Oprah? Nejenže je velmi uznávanou moderátorkou, ale je Harryho i Meghan blízkou přítelkyní. Můžete si vzpomenout, že byla dokonce hostem na jejich svatbě a nyní je v podstatě jejich sousedkou v Montecitu v Kalifornii.

Celý rozhovor bude vysílat televizní stanice CBS 7. března ve 20:00.

Mohlo by se vám líbit

Proč jsme stále posedlí princeznou Dianou i v roce 2021?

Sláva je drak, kterému přinášíme panenské oběti. A existovala někdy čistší a nevinnější oběť, než byla Lady Di?
elle.cz