William a Kate pozvali Harryho s dětmi. Z návštěvy jsou nervózní

William a Kate jsou nervózní

Odborník na britskou královskou rodinu Tom Quinn pro deník The Mirror uvedl, že velký den, kdy by mohlo dojít k usmíření, se může odehrát již v květnu. Právě v tu dobu má totiž princ Harry v plánu navštívit Británii u příležitosti 10. výročí sportovních her pro válečné veterány Invictus Games, které sám založil. Slavnostní ceremoniál se bude konat v katedrále Svatého Pavla 8. května. Princ William a Kate jsou podle experta z Harryho plánovaného příjezdu „nervózní“ a „plánují předcházet jakékoliv nepříjemnosti“, která by mohla v souvislosti s jejich napjatými vztahy ještě více přilít oleje do ohně. V rozhovoru pro The Mirror Quinn prozradil: „William a Kate jsou opravdu nervózní, že ať už Harry přijde sám nebo s Meghan, nastanou potíže. Probíhá velké plánování, abychom se pokusili omezit všechny nevyhnutelné trapnosti a rozpaky. Jedním z plánů je nechat bratry na krátkou dobu vystoupit na veřejnosti, aby se pokusili ukázat, že k sobě dokážou být alespoň zdvořilí.“ Společně se bratři bok po boku objevili naposledy na pohřbu královny Alžběty v září roku 2022.

Dojatý Harry doufá ve smíření. William od něj ale žádá víc

elle.cz

Nemoc mění hru

Poté, co princezna Kate nedávno oznámila, že se léčí s rakovinou, objevily se náznaky, že vévoda ze Sussexu bude chtít po návratu do Anglie svého bratra a nemocnou švagrovou navštívit. Sussexové po Katině vystoupení Williama a Kate soukromě oslovili, aby jí popřáli brzké uzdravení a vyslovili jí svou účast a podporu. Kate a William, kteří už musí být ze všech neblahých událostí, které královskou rodinu v posledních letech postihly, vyčerpaní, se údajně začali zamýšlet nad tím, zdali tuto situaci nevyužijí k pokusu o smír.

Rodinu si nevyberete: slavní sourozenci, kteří se vůbec nemusí

elle.cz

Vše závisí na Meghan

Královský odborník Tom Quinn The Mirror prozradil: „William a Kate navrhli, aby Meghan a Harry přivezli děti. Chtějí se pokusit usmířit.“ Princezna a princ z Walesu by prý uvítali, kdyby se jejich tři děti setkaly s Archiem a Lilibet, kteří v současné době žijí s rodiči v kalifornském Montecitu. Zatímco Harry, který už několikrát naznačil, že se mu po domovině stýská a že by zde rád trávil více času, by s tímto návrhem asi rád souhlasil, Meghan může vystavit akci „usmíření“ ráznou stopku. S tím, aby s sebou Harry do Británie přivezl děti, prý absolutně nesouhlasí. „Meghan by v žádném případě děti do Spojeného království nepřivezla. Tento návrh nikam nevede. Zatím,“ dodal Tom Quinn. Doufejme, že se podaří Harrymu svou ženu přesvědčit a ruku napřaženou ke smíru přijmout. Tato rodina by si happy-end zasloužila.

Princezna Kate a vévodkyně Meghan: Královské manželky pod drobnohledem

elle.cz

Zdroj: Mirror.co.uk, PageSix.com