Kate a William nám dali nahlédnout do svého domova

 

Počátkem týdne se Kate a William zúčastnili hovoru přes Zoom s pracovníky poradenské linky a podpory pro britský hospic “Just B”. Hovořili se zaměstnanci tohoto zařízení o jejich pracovní náplni během pandemie koronaviru i o tom, jak se starají o zranitelné pacienty. Vévodkyně a vévoda uskutečnili tuto videokonferenci ze svého domova, protože Spojené království je uprostřed dalšího celonárodního lockdownu. A jelikož Kate podle magazínu People nedávno oslavila své 39. narozeniny v rodinné rezidenci v Anmer Hall, je pravděpodobné, že tam stále setrvává i s manželem a s dětmi. A my se tak alespoň zprostředkovaně přes Zoom mohli na malý okamžik dostat do jejich domova. 

Jak nám Kate v roce 2020 dokázala, že bude jednou dokonalou královnou?

elle.cz

Na videu sedí Kate a William na krémové pohovce s polštáři s květinovým vzorem a jejich okolí je stylizováno do neutrálních barev. Zdi zdobí dekorativní talíře i dominantní zrcadlo. Pokojové rostliny dodávají prostoru život a na odkládacím stolku je vidět fotografie prince George. Celý prostor působí velmi útulně.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Královský pár sdílel video s tímto telefonátem na svém Instagramu s popiskem: “Úmrtí není nikdy snadné, speciálně je však obtížné pro pracovníky v první linii v těchto obtížných časech. Je velice důležité mít služby jako 'Just B', které nabízí pomocnou ruku a pro ty, kteří se vyrovnávají se ztrátou blízkých, kolegů a lidí, na kterých jim záleželo.” 

Prohlédněte si ta nejkrásnější panství královské rodiny:

Pop kultura 2020: Královna na Zoomu i svatba na první pohled

elle.cz