Harry a Meghan odhalili pohlaví svého druhého dítěte

“Mít jedno dítě, a pak druhé a ještě k tomu kluka i holčičku - co víc si přát?” Řekl Harry Oprah. “A nyní, když budeme čtyři a k tomu dva psi. Máme hotovo.”  

“Hotovo, stačí dvě?” Zeptala se moderátorka.  

“Stačí,” odpověděl Harry.  

Mohlo by se vám líbit

Jak Harry a Meghan vzdali svým oznámením o dítěti hold princezně Dianě

Je to tak hezké gesto! Proč jsme si ho nevšimli hned?
elle.cz

Meghan uvedla, že je tentokrát rozhodli zjistit pohlaví dítěte hned. Což naznačuje, že v případě Archieho skutečně nevěděli do posledního okamžiku, jestli se jim narodí holčička nebo chlapeček. Vévoda a vévodkyně oznámili těhotenství 14 února 2021. “Můžeme potvrdit, že se Archie stane velkým bratříčkem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost z toho, že očekávají své druhé dítě,” uvedl jejich tiskový mluvčí.  

Ovšem čistá radost ani v královské rodině nevydrží dlouho. Meghan Oprah prozradila napříhlad to, že když byla těhotná poprvé, objevili se značné obavy o barvu pleti jejího a Harryho potomka.  

 

 

Harry nedávno v show Jamese Cordona prozradil, jak moc se na dalšího potomka těší a sdílel s veřejností i další detaily z jeho i Meghanina intimního života. Například řekl, jaké bylo Archieho první slovo. Co dostal k Vánocům od své babičky královny Alžběty? Jak se jim žije v Los Angeles? Jak tráví lockdown? Jaké bylo opustit královskou rodinu? Kdy poznal, že je Meghan tou pravou? Kdo by ho hrál v seriálu The Crown? 

Mohlo by se vám líbit

Princ Harry právě prozradil úplně všechno

Jaké bylo Archieho první slovo? Co dostal jeho syn k Vánocům od královny Alžběty? Jak se jemu a Meghan žije v Los Angeles? Jak tráví lockdown? Jaké bylo opustit královskou rodinu? Kdy poznal, že je Meghan tou pravou? Kdo by ho hrál v seriálu The Crown? Na všechny tyto otázky princ Harry odpověděl Jamesovi Cordenovi ve velmi dlouhém a zábavném rozhovoru.
elle.cz