Královská rodina údajně najme experta na diverzitu

The Mail on Sunday uvádí, že skandální rozhovor na CBS přiměl královnu dokonce k tomu, aby najala experta na diverzitu. Členové královské rodiny prý budou muset také projít jistou sérií cvičení typu “naslouchejte a učte se” ohledně rozmanitosti, které by prý mělo zlepšit jejich snahu o inkluzi, zohlednění menšin a LGBTQ+ komunity. 

“Jedná se o problém, který se ve všech královských domácnostech bere velice vážně,” uvedl zdroj blízky koruně pro The Mail on Sunday. “Řídíme se jistými zásadami, postupy a programy, ale bez pokroku, který bychom si představovali. Víme, že je třeba udělat více. Vždy je zde prostor pro zlepšení. Nebojíme se hledat nové způsoby, jak k tomuto tématu přistupovat.”

Meghan a Harry u Oprah šokovali více, než to kdokoliv čekal

elle.cz

A jak se královská rodina do celé této situace dostala? Když Meghan Markle odhalila Oprah, že kolem ní a jejího syna Archieho probíhaly v době jejího těhotenství znepokojivé diskuse. “V měsících, kdy jsem byla těhotná, vše přibližně ve stejnou dobu, jsme se dozvěděli, že (Archie) nedostane ochranku, nebude moci užívat titul a také probíhaly konverzace a objevovaly se obavy z toho, jakou barvu bude mít jeho kůže, když se narodí...” Princ Harry okamžitě dodal, že toto znepokojení rozhodně nepocházelo ze strany jeho prarodičů. A princ William dal Sky News pár dní po interview vyjádření, že rozhodně nejsou rasistickou rodinou.  

Královna Alžběta II. se na toto téma oficiálně vyjádřila takto: “Celá rodina cítí smutek z toho, když se v plném rozsahu dozvěděla o tom, jak náročné byly pro Harryho a Meghan poslední roky. Nastolené otázky, zejména ta rasová, jsou znepokojivé. Jakkoli se některé vzpomínky mohou rozcházet, jsou brány velmi vážně a rodina se s nimi vypořádá soukromě. Harry, Meghan i Archie budou vždy milovanými členy rodiny.”

Jak britská královna inspiruje Chanel, Pradu a další

elle.cz

REKLAMA