Proměny Patricka Dempseyho, nejvíc sexy muže roku 2023

McDreamy konečně na na stupni vítězů

Když se poprvé objevil na obrazovce v seriálu Chirurgové coby neurochirurg Derek Shepherd, ženám na celém světě se podlomily kolena. Charismatický, skromný, s okouzlujícím úsměvem, skvělý v práci a ještě inteligentní...omamně nebezpečná kombinace ho okamžitě vystřelila na vrchol popularity. To ovšem bylo v roce 2005. Od té doby se Patrick objevil i v jiných rolích, ale pravdou je, že tou nejvýraznější byla právě role šarmantního doktora zvaného McDreamy. Díky tomu se umísťoval i v žebříčcích nejpřitažlivějších mužů světa. Nikdy ale na zlatou příčku nedosáhl. Až letos. Skromně však přiznal, že když se dozvěděl, že právě on získá tento tok tohle ocenění, pobavilo ho to. Pravidelně totiž končil vždy na místech těsně za vítězem.

Žhavý módní trend: Sukně pro muže

elle.cz

Mezi sexy elitou

57letý herec přebral žezlo od loňského vítěze, představitele Captaina America, Chrise Evanse. Vstoupil tak do vybrané společnosti vítězů z minulých ročníků, mezi které patří například Michael B. Jordan, John Legend, Dwayne Johnson, Idris Elba, Adam Levine, Richard Gere, Channing Tatum a David Beckham. „Jsem rád, že se to děje v tomto okamžiku mého života,“ řekl potěšeně Patrick Dempsey. „Je hezké mít uznání a moje ego to určitě trochu nakoplo.“ Když se to ale dozvěděl, byl podle svých slov prý úplně šokovaný. „Začal jsem se smát, že to je vtip, ne? Vždycky jsem byla družička, ale nikdy nevěsta!“ vtipně glosoval to, že v takové anketě dosud vždy skončil pod stupni vítězů. Také očekává, že si ho bude jeho rodina kvůli titulu nejvíce sexy muže světa dobírat. Dempsey je od roku 1999 ženatý se svou manželkou Jillian Dempsey a má s ní tři děti – dospělou dceru Talulu Fyfe (21) a dva šestnáctileté syny, dvojčata Sullivana a Darbyho. „Budou si ze mě dělat legraci, vymýšlet důvody, proč mi tenhle titul nepatří, ale to je dobře,“ smál se Dempsey očekávaným reakcím svých nejbližších.

Manželství celebrit, která odolala všem nástrahám Hollywoodu

elle.cz

Pozdě, ale přece

Výběr Patricka Dempseyho sice spousta fanoušků nadšeně přivítala, ale našli se i takoví, kteří proti výběru časopisu People protestovali a argumentovali na sociálních sítích: „Tohle vám všem trvalo příliš dlouho.“ Jiný komentář na Instagramu zněl: „Myslím, že je přitažlivý, ale není rok 2005, proč nemohli vybrat někoho relevantnějšího?" Jiný kometující dodal: „Cestoval jsem časem? Je to vzpomínka na dobu před 15 lety?Mnoho fanoušků ve svých komentářích poukázalo na to, že volba Dempseyho se v čase poněkud opozdila a že podle jejich názoru měl titul nejpřitažlivějšího muže planety získat herec Pedro Pascal. Hvězda The Last Of Us zažila ve své kariéře naprosto přelomový rok a měl to být právě on, kdo měl letos stanout na první příčce. Nicméně, Patrick nedává škarohlídům šanci mu zkazit radost. „Jsem rád, že letos rozhodli že jsem to byl já,“ řekl v show Jimmyho Kimmela a žertovně dodal: „Nikdy se nevzdávej snu.“

Jak šel čas s Patrickem Dempseym:

Zdroj: People.com, pagesix.com, nypost.com