Muži, které musíte milovat: Hot boys ze seriálů, které teď trendují

Lucien Laviscount

Jeho jméno zní jako z příběhu o markýze andělů Angelice, a k romantickému vznešenému jménu patří krásná tvář i tělo. Divačky seriálu Emily in Paris vědí, zbylé to záhy zjistí. Přes své francouzsky znějící jméno je třicetiletý herec původem Brit. Jako desetiletý se objevil v reklamní kampani Marks & Spencer, pak zamířil na televizní obrazovky. Začal se objevovat v seriálech pro teenagery a v roce 2010 se zviditelnil nejen účastí v britské verzi show Celebrity Big Brother, ale i svým vztahem s další účastnicí této reality show Sophie Reade. Dlouho jim to nevydrželo, protože ještě toho roku byl Laviscount spojován s Chelsee Healey, po jejímž boku hrál v televizním seriálu Waterloo Road. Jejich románek nebyl nikdy oficiálně potvrzen, ale deník The Daily Mail získal fotografie, na kterých se líbají. A v tom je Lucien Laviscount nejzáhadnější. Veřejně se s nikým neukázal více než deset let. Informace o jeho vztazích jsou neurčité, nepotvrzené, ověnčené otazníky. O proslýchalo se o něm, že chodil s Keke Palmer, Kelly Osborne a než se stal miláčkem divaček v Emily in Paris v roce 2021, byl spojován také se zpěvačkou skupiny Little Mix Jesy Nelson. Bulvár ho sice tu a tam s někým nachytá, ale nemůže mu dokázat víc, než že se jednalo o náhodné přátelské setkání. Buď je Lucien Laviscount tedy single a k mání, nebo se mu daří svou polovičku před veřejností mistrovsky tajit.

Lucien Laviscount

 

Austin Butler

Herec, který je považován (sice neoficiálně, ale o to masověji) za nejlepšího představitele Elvise Presleyho všech dob, stejně jako Elvis disponuje půvabně krásnou tváří s přidrzlým výrazem, fenomenálním hlasem i pohyby. Do role Krále rock-and-rollu dal všechno. A letos za ni oprávněně získal Zlatý glóbus. O roli se utkal s Harrym Stylesem a získal ji pro sebe, už to samo o sobě bylo velké vítězství. Přečetl všechny Elvisovy životopisy, viděl všechny dostupné filmy a dokumenty, měsíce se učil zpívat, hrát na kytaru a hýbat jako jeho vzor. Obarvil si vlasy načerno, ale jeho přirozená plavá mu sluší mnohem více. Jednatřicetiletý rodák z Kalifornie působí na ženy jako magnet, ale zdá se, že jemu více než krátké aférky vyhovují dlouhodobé vztahy. Devět let tvořil stabilní pár se zpěvačkou Vanessou Hudgens, než se roku 2020 rozešli. O rok později začal Butler randit s dcerou Cindy Crawford Kaiou Gerber a zdá se, že se jedná o další vážný vztah.

Austin Butler

 

Felix Mallard

Čtyřiadvacetiletá hvězda seriálu „Ginny & Georgia“ se narodila v Austrálii, ale už spolehlivě čeří vody Hollywoodu. Ten, kdo v Mecce showbusinessu dosáhne statusu lamače ženských srdcí (což se Mallardovi bez debat podařilo), je odsouzený k doživotní kontrole vztahů. Australská hvězda není výjimkou. I Felix Mallard se snaží působit dojmem, že je single. Herec se jen zřídka s veřejností dělí o informace o svém milostném životě, takže je možné, že všechny potenciální románky jednoduše tají. V roce 2021 Mallard v jednom z rozhovorů zmínil, že má „přítelkyni“, a údajně byla jedním z prvních lidí, kteří mu blahopřáli k jeho úspěchu v seriálovém hitu Netflixu. Jméno neprozradil, ale fanoušci často zmiňovali jméno novozélandské herečky Zoe Crammond. Crammond je 38 let, Mallardovi 24, ale nebyli by prvním ani posledním párem v Hollywoodu s větším věkovým rozdílem. Od zmiňovaného rozhovoru ale Mallard o své údajné drahé polovičce mlčí. Pokud nějakou má, dovedně ji skrývá. O to horlivěji se ale věnuje své kariéře.

Felix Mallard

 

Luke Grimes

Pohledného amerického drsňáka jste mohli vidět ve filmu Americký sniper nebo v trilogii 50 odstínů. Nejvýrazněji se do povědomí diváků zapsal rolí nejmladšího syna Kevina Costnera Kayce Duttona v jednom z nejsledovanějších seriálů všech dob, trháku Yellowstone. Tato role je pro něj dle jeho vlastních slov splněným snem. „Když jsi malý kluk a chceš být hercem, jaké věci chceš hrát? Kovboje nebo vojáka,“ nechal se slyšet. Kromě herectví se věnuje i zpívání. Nedávno uzavřel smlouvu s UMG Nashville a vydal svůj aktuální singl „No Horse to Ride“. Pro všechny fanynky je tu ale ne zcela pozitivní zpráva – Luke Grimes je ženatý, a to šťastně. V listopadu 2018 se oženil s brazilskou modelkou Biancou Rodrigues. O svém životě a manželství prohlásil: „Jsem spokojený se svým životem, víte. Každý den se probouzím a cítím se tak šťastný. … Budu žít tam, kde žiji, a budu ženatý se svou ženou. Takže ano, jsem na sebe hrdý.“

Luke Grimes

Žhavý módní trend: Sukně pro muže

elle.cz

Zdroj: Wikipedia, ČSFD, Elle.com