Kdo se bojí Rebel Wilson? Herečka se obula do Adele i královské rodiny

Rebel dělá vlny

Herečka Rebel Wilson, známá svou rolí Tlusté Amy ve filmu Ladíme!, vzbudila svými memoáry Rebel Rising obrovskou vlnu kontroverze ještě před tím, než byly oficiálně vydány. V knize se zmiňuje o mnoha pikantních detailech, včetně svého ostrého názoru na představitele Borata Sachu Barona Cohena nebo na zpěvačku Adele. Největší pozornost nově přitáhl její příběh o tom, jak téměř přišla o panenství na drogové party, na kterou ji údajně pozval člen britské královské rodiny.

Místo večírku drogové orgie

Rebel Wilson ve své knize odhaluje, že měla sex poprvé až ve svých 35 letech. Mohlo se to ale stát mnohem dříve, kdyby zůstala na party, kam byla před lety pozvána. Prominentní večírek se konal na ranči u Los Angeles a kromě místních boháčů byl prý přítomen i nejmenovaný člen britské královské rodiny. Na tuto událost Rebel vzal její kamarád, který od pořadatelů party dostal instrukce přivést s sebou co nejvíce dívek. Party nabrala obrátky kolem druhé hodiny ranní, kdy se na večírku začaly objevovat podnosy s extází. „Dívala jsem se, jak se ten britský šlechtic motá kolem, zatímco já si neustále upravovala dekolt. Jsou to mé nejlepší fyzické přednosti,“ vzpomíná Rebel. Když přišel muž s podnosem plným pilulek extáze, došlo jí, co se skutečně děje. „Myslela jsem si, že je to cukroví a zeptala jsem se na to, ale ten muž mi řekl, že to je Molly (jeden z názvů používaných v USA pro extázi, pozn. red.) a že orgie právě začíná.“ Rebel se prý rozhodla okamžitě odejít. „Požadavek Windsorů na více dívek na party mi najednou začala dávat mnohem větší smysl. Mluvili o orgiích! Takže mě dělily dvě minuty od orgií... a mého prvního sexuálního zážitku!“ Rebel prý z party utekla tak rychle, jak jen to šlo a ani se neohlédla. „Bála jsem se, že budu svědkem nějaké šílené scény.“

Proč lidé hromadně blokují celebrity? Na seznamu jsou Bieber i Zendaya

elle.cz

Kdo je královský rebel?

Rebel Wilson ve své knize neodhalila identitu královského člena, který ji na party pozval, ale poskytla několik indicií. Událost se měla stát v roce 2014 a Rebel uvedla, že královský člen byl tehdy asi 15. nebo 20. v pořadí na trůn. Vzhledem k tomu, že Rebel je nyní 44 let, je pravděpodobné, že i tento královský člen je přibližně ve stejném věku. Jeho identita zůstává záhadou, ale spekulace samozřejmě jedou na plné obrátky. Už v minulosti se k experimentům s drogami přiznali princ Harry, který ve svých memoárech Náhradník přiznal užívání konopí, kokainu a houbiček. V roce 1999 byl tehdy 24letý syn královny Camilly, Tom Parker Bowles, zase přistižen kokainovém dostaveníčku na filmovém festivalu v Cannes ve Francii. Lord Freddie Windsor, syn prince a princezny Michaela z Kentu a bratranec krále Charlese z druhého kolena, byl v roce 1999 vyfocen v londýnském nočním klubu, jak šňupe kokain.

Poznejte Sirtfood. Dietu, díky které zhubla zpěvačka Adele

elle.cz

Na kordy s Adele

V nových pamětech Rebel Wilson neušetřila ani zpěvačku Adele, která jindy titulky žádnými výraznými skandály neplní. Australská herečka uvedla, že v časech, kdy ještě obě bývaly korpulentnější, si je lidé často pletli. Britská zpěvačka prý „neměla ráda“, když ji srovnávali s postavou Tlusté Amy z filmu Ladíme! a její představitelku Rebel za to nesnášela. Adele se v Rebelině přítomnosti prý vždy chovala nepříjemně a Rebel tvrdí, že Adele „vždy rychle odvrací zrak“, když se někde potkají. Rebel pak odkazuje na svou postavu z Ladíme! a dodává: „Jako by se bála, že se na ni přenese moje tloušťka, pokud bych u ní byla déle než třicet sekund. Neměla ráda, když ji srovnávali s Tlustou Amy.“ Rebel v roce 2020 zhubla 36 kilogramů. Adele se také podařilo shodit 45 kilogramů.

Rebel versus Borat

Jako první odnesl vydání Rebeliny autobiografie herec Sascha Baron Cohen. Herečka s ním v roce 2014 natáčela film Grimsby a podle jejích slov to pro ni byl traumatizující zážitek. Cohen po ní měl neustále žádat, aby své scény točila nahá, protože to bude zábavnější a v rámci svého humoru bez zábran, který už kdysi předvedl v Boratovi, prý měl po Rebel požadovat, aby mu při natáčení vsunula prst do análního otvoru. Rebel Wilson ho dokonce neváhala označit za „hajzla“, který jí kvůli kapitole v jejích právě vydaných pamětech Rebel Rising vyhrožuje. „Nechci být šikanována nebo umlčena drahými právníky nebo PR krizovými manažery," napsala Rebel ve své instagramové story. „Ten 'hajzl', o kterém mluvím v JEDNÉ KAPITOLE mé knihy, je: Sacha Baron Cohen.“ Cohen, kterému se mezitím rozpadlo manželství s herečkou Islou Fischer, ale dosáhl toho, že v Británi, v Austrálii a na Novém Zélandu jsou pasáže věnované právě jemu začerněny.

Láska před kamerou, nenávist za ní. Milenci, kteří se vlastně nesnáší

elle.cz

Zdroj: PageSix.com, BusinessInsider.com, theGuardian.com, Buzzfeed.com