Red & hot: Nejkrásnější zrzky, které si podmanily Hollywood

Emma Stone

Kdyby Emma Stone nebyla už odmalička cílevědomá, kdoví, jestli by se jí dnes doma vyjímala zlatá soška Oscara. Jako teenager pro rodiče vypracovala powerpointovou prezentaci „Project Hollywood“, aby z nich vymámila souhlas ke stěhování do Kalifornie a pokus o hereckou kariéru. Debutovala na Broadwayi muzikálovou rolí v ředstavení Kabaret, kterou převzala od Michelle Wiliams. Než se představila ve filmu, bylo jí doporučeno, aby si svou původně blond barvu změnila na rezavou. A ono to zafungovalo. Zrzka s liščíma očima ve svém prvním filmu Superbad zazářila a ohnivá barva vlasů jí v tom zcela jistě výrazně pomohla. Od té doby jde z jedné úspěšné role do druhé. Vidět jsme ji mohli třeba v Zombielandu, Bláznivé, zatracené lásce, Amazing Spidermanovi nebo v oscarovém LaLalandu a objevila se také v kampani na značky Louis Vuitton.

Herečka Emma Stone

Isla Fisher

Zrzka z Austrálie se pravidelně objevuje v žebříčku Hot 100 časopisu Maxim. Je to nejen díky její smyslné rezavé hřívě, ale také žensky tvarovaným křivkám. Že je matkou tří dětí na její postavě ale znát není. Už roky tvoří s manželem Saschou Baronem Cohenem jeden z nejstabilnějších slavných hereckých párů a kromě třeskutého smyslu pro humor spolu tito dva sdílejí i židovskou víru a kulturu. Isla má především komediální talent, který naplno projevila ve filmech Nesvatbovi, Určitě, možná, Báječný svět shopaholiků nebo Podfukáři. Lidé si ji často pletou s její kamarádkou, herečkou Amy Adams. Jednou Isla a její vtipný manžel Sacha Baron Cohen přelepili na vánočních přáních Islin obličej Amyiným a připojili zprávu „Vánoční pozdravy od Sachy, Isly a dětí“. Mnoho příjemců si toho ani nevšimlo… Když se s Islou Fisher potkala Lady Gaga, řekla jí, jak moc se jí líbila ve filmu Špinavý trik, kde ovšem hrála Amy Adams. Isla jí nechtěla kazit radost a nechala ji při tom – do chvíle než se k nim připojila Amy Adams.

Herečka Isla Fischer

Amy Adams

Když už jsme u Amy, je to další na seznamu slavných zrzek. Na rozdíl od hnědooké kamarádky Isly jí z porcelánově bílé pleti září zelené oči. Ani ona ale není naturální zrzka, její předchozí barva byla teplá blond. Protože ale kvůli ní dostávala jen role hloupoučkých koket, zkusila změnu barvy na měděnou a nevěřila, jak velký zlom to v její kariéře znamenalo. Poznamenala: „,Je to sice jen barva vlasů, ale je fascinující vidět, jak pouhá jedna součást vašeho já změní vnímání okolí.“ Za úsměvnou považuje také historku z natáčení filmu Vice, kam se přišel podívat jeden z producentů – Brad Pitt. Amy si v tu chvíli přála být osudově krásná, jenže místo toho se nacházela v kostýmu 70leté ženy a měla zánět oka. Brad byl prý úžasně milý a chtěl ji obejmout. „Říkala jsem si – bože, ono se to vážně děje! Jenže pak jsem si uvědomila, že ho nemůžu obejmout, protože mám infekci v oku. A v tu chvíli jsem se stala první ženou v historii, která odmítla objetí od Brada Pitta.“

Herečka Amy Adams

Lily Cole

Britská modelka proslula svou zajímavou éterickou vizáží, protože díky rysům svého obličeje, bledé pleti a rusým vlasům vypadá jako porcelánová panenka nebo pohádková bytost. Pro její netypický vzhled je vyhledávanou herečkou, objevila se třeba ve snímcích Sněhurka a Lovec, Imaginárium Dr. Parnasse a Star Wars: Poslední z Jediů. A zamilovaly si ji také nejluxusnější módní domy nebo kosmetické firmy, v jejichž kampaních se jako modelka pravidelně objevovala. V roce 2004 dokonce získala titul British Model of the Year. Supermodelka není ovšem jen zajímavou tvářičkou. Vystudovala s vyznamenáním univerzitu v Cambridge, píše knihy, fotí a s vervou se věnuje boji za ochranu životního prostředí a charitě.

Supermodelka Lily Cole

Zdroj: Wikipedia Commons, IMDb, insider.com, lofficielusa.com, lilycole.com, kinobox.cz