Proč milujeme Jennifer Garner a vy budete taky

Krásná zvenčí i zevnitř

Och Jennifer, náhled do tvé hlavy by nám pravděpodobně ukázal dokonalou fúzi mezi sladkým videoklipem Katy Perry California gurls a životem Julie Roberts v Jíst, meditovat, milovat. Tvoje stále rozzářené oči a široký úsměv ohraničený neskutečně roztomilými ďolíčky prostě nemůžou patřit ženě, která není ztělesněním pozitivního přístupu k životu a majitelkou dobrého srdce. Nemůžou. Možná se neumísťuješ na předních příčkách nejvíce hot žen Hollywoodu. Možná nejsi tak živočišně sexy jako Scarlett Johansson, tak temně smyslná jako Angelina Jolie, nebo tak rozverně oslnivá jako diva Margot Robbie. Máš úplně jinou auru. Záříš vnitřní dobrotou a lidé se v tvém okolí vždycky cítí dobře. A víš co? Máš taky naprosto boží ramena. Sexy, pevná, vypracovaná ramena, která ti závidíme!

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Garner je zpět a vypadá božsky. Víme, jak to dělá

Jennifer Garner je zpět! Po loňském roce, kdy se stáhla do soukromí, opět září na červeném koberci, v talk show i mimo světla reflektorů. V ulicích LA ji můžete potkat v džínách a tílku, mikině a leginách, jak cvičí, vede děti do školy nebo nakupuje na farmářském trhu. A pokaždé vypadá naprosto skvěle. Jak to dělá, že vypadá líp než kdykoliv předtím?
elle.cz

Nadšená filantropka

Začátkem roku 2022 se Garner, která mimo jiné spolupracuje s charitativní organizací Save the Children, vydala do Kentucky, aby pomohla obětem povodní. Bere svou neziskovou práci vážně, a dává do ní v tu chvíli všechno. Nerealizuje se jen ve „velké“ charitě, aby byla vidět. Během pandemie Covid-19 pekla a roznášela sušenky lidem v první linii a také kupovala kávu a další nápoje pro zákazníky, kteří s ní stáli ve frontě ve Starbucks. Její nezištná štědrost je opravdu dojemná. A pokud jste se nedojali doteď, dávejte pozor nyní. Herečka oslavila 50. narozeniny v dubnu velkou narozeninovou oslavou. „V podstatě jsem měla svatbu pro sebe," řekla magazínu Town & Country. „Byla jsem šokovaná, že jsem to udělala.“ Nebyla by to ale Jennifer, kdyby party nepovýšila o další rozměr. Všechny své hosty po oslavě požádala, aby naplnili 5000 batohů jídlem pro čtyřčlennou rodinu a toto neuvěřitelné množství jídla pak odevzdala neziskové organizaci Blessings in a Backpack. Herečka se (nejen za to) dostala na obálku vydání časopisu Town & Country zaměřeného mimo jiné i na filantropii.

Hon během rozvodu

Ani Jennifer ale nemá na tváři stále svůj pověstný ďolíčkový úsměv. Zejména období, kdy se rozcházela po deseti letech manželství s Benem Affleckem, ji události a na ně reagující média dokázaly srazit na kolena. Pár oficiálně požádal o rozvod v roce 2017. To nejtěžší ale nebylo ustát to před veřejností, ale zvládnout to doma. „Byly na nás upřené oči našich dětí,“ vzpomínala Jennifer. Tisk a paparazzi byli v té době k rodině neúprosní. Stíhali ji dokonce i ve chvíli, kdy děti odcházely ze školy. „Bydleli jsme v ulici, která byla plná herců, mnohem úspěšnějších a slavnějších než já, a to včetně včetně Bena. Pak mě napadlo, že bych si šla zaběhat a v tu chvíli za mnou vyrazilo 15 aut,popisuje hon na svou osobu v tom období. K tomu, co se objevovalo na titulkách časopisů, svým dětem říkala pouze jedno: „Pokud uvidíte v časopise jakýkoli obrázek, podívám se na něj s vámi a zpracujeme všechny děsivé pocity, které se objeví."

Mohlo by se vám líbit

Prokletí jménem alkohol: Co dělat, když se váš partner utápí v pití?

Pokud je váš partner závislý na alkoholu, čeká vás nelehká cesta, během které zjistíte, jak silnými osobnostmi jste. Problémy s pitím vaší lásky lze řešit dvěma způsoby – můžete se pokusit být hrdinkou a věnovat svou energii a čas uzdravení svého partnera, nebo z toxického vztahu musíte odejít. Jakým směrem se vydáte, většinou rozhodne to, jak se k samotnému problému postaví váš partner bojující se závislostí. Alkoholik musí přestat pít z vlastní vůle. Pokud tomu tak není, snaha o záchranu většinou nemá smysl. Jak poznat, že má váš partner vážný problém s pitím? A kdy je více než jasné, že musíte zpřetrhat všechny vazby?
elle.cz

Může za to Jennifer

Jakoby nestačilo procházet samozným veřejným rozchodem, odehrávaly se u Afflecků za dveřmi ještě nepříjemné opilecké incidenty. Ben měl mít své opilecké issues ještě předtím, než si Jennifer vzal, ale přesto svůj alkoholismus, který se během trvání jejich manželství dostal do kritické fáze, neváhal hodit na Jennifer. Označil ji za důvod, proč se každý večer musí umrtvovat takovým množstvím whiskey, až z toho usne na gauči. Prý se cítí být v manželství s ní v pasti a tohle je jediné, co mu pomáhá. Svým vyjádřením zasel vítr a sklidil hurikán. Tohle mu fanoušci nejen Jennifer, ale i jeho samotného nedarovali. Jejich odpor nad jeho slovy byl tak značný, že se musel Affleck posléze omluvit. Jennifer byla přitom několikrát u toho a dokonce intenzivně intervenovala, aby se Ben dostal do léčebny a zkusil nad svou závislostí vyhrát. Během každého jeho pokusu ho podporovala a i když jako manželka, se kterou to neklapalo, asi hrála i roli stresujícího faktoru, rozhodně nebyla jedinou a pravou příčinou Benova tehdejšího alkoholismu. Trápení pro obě strany skončilo rokem 2018, kdy se přátelsky rozvedli a mohli jít každý dál svou cestou.

Jennifer za Jennifer

Velký fokus byl na Jennifer zameřen ve chvíli, kdy Ben začal opět randit se svou dávnou láskou Jennifer Lopez a nedlouho poté si ji dokonce vzal. Jednou tajně ve Vegas, podruhé při bombastickém obřadu se spoustou VIP hostů. Jennifer Garner byla na svatbu Afflecka a JLo ve Vegas upozorněna den předtím, než k ní došlo. Garner ale románek Lopez a Afflecka podporovala. Pro managín E! se Garner vyjádřila, že je v pořádku, že jsou Affleck a Lopez zasnoubeni. „Jen je šťastná za Bena a ví, že JLo měla v jistých ohledech na něj pozitivní vliv.“ Svatby se ale, ačkoli byla pozvaná, nezúčastnila, protože je to pro ni přece jen stále citlivé. Od té doby se všichni zaměřují na pár „Bennifer“ a Jennifer Garner jako by každého přestala zajímat. Pravdou je, že nesedí zlomená v koutě a děti ji nemusí utěšovat. Od roku 2018 chodí Jennifer Garner s Johnem Millerem, ale ve srovnání s novým manželstvím jejího bývalého muže Bena Afflecka s Jennifer Lopez se jejich páru tolik pozornosti nedostává. Po rozvodu s Affleckem se Garner zdálo, že má dost vztahů mezi celebritami a publicity, která s nimi jde ruku v ruce. Miller je v tomto naladěný stejně jako Jennifer: „Líbí se jí, jak málo se John stará o záři reflektorů nebo o všechny ty hollywoodské scénáristy... V tomto se jejich vztah velmi liší od vztahu Bena a J. Lo. Nikdy je neuvidíte, jak šmejdí před kamerami nebo se starají o to, na jaké akce se mají společně zúčastnit, aby byli vidět. Prostě to není jejich styl.“ Proslýchá se dokonce, že by si John Miller chtěl Jennifer vzít. Jennifer s očima, které se v jednom pohledu dokážou jiskřivě usmívat i dojatě plakat a s nejpozitivnějším úsměvem v Hollywoodu přejeme, aby se jí vrátilo všechno dobro, které ona sama posílá ostatním. Pokud je někdo, kdo si to zaslouží, tak je to bez váhání ona.

Mohlo by se vám líbit

Lopez a Affleck se vzali: Složitý vztah se šťastným koncem

Takový příběh o lásce mezi dvěma celebritami by snad nenapsali ani mistrovští hollywoodští scénáristi. Jennifer Lopez a Ben Affleck jsou ukázkou toho, že přísloví “stará láska nerezaví”, je pravdivé. Jak se seznámili, kdy a proč se rozešli a kde si řekli svá “ANO”? Prozkoumejte historii vztahu ctižádostivé divy a hereckého bouřliváka.
elle.cz

Zdroj: Buzzfeednews, people.com, graziamagazine.com, townandcountrymag.com