Rihanna a ASAP Rocky přivítali na světě své první miminko

Do klubu slavných a trendy maminek se 13. května přidala zpěvačka Rihanna. Ta se po dlouhých letech snění o rodině konečně dočkala vytouženého miminka. Jméno chlapečka, který se narodil jednomu z nejslavnějších a nejtrendovějších párů světa, zatím není známo. 

Interpretka hitů jako Diamonds, Umbrella či Work byla s těhotenským bříškem naposledy spatřena 9. května v Los Angeles během cesty do jedné z jejícj oblíbených restaurací. Ačkoliv jsou fanoušci nadšení, že si jejich ikona konečně naplno užije úlohu maminky, je více než možné, že jim budou nesmírně chybět její proslulé těhotenské outfity. Zatímco mnohé slavné maminky dávají přednost spíše pohodlné módě, RiRi předváděla jeden odvážný model za druhým. Primem skoro všech modelů bylo holé bříško, které partnerka známého rappera vystavovala na odiv kdekoliv a kdykoliv mohla, nehledě na nepříznivé počasí. 

 

Nejstylovější dvojice tohoto léta? Rihanna a A$AP Rocky

elle.cz

 

O lásku na první pohled nešlo

Zpěvačka a rapper spolu poprvé spolupracovali v roce 2012 na písni "Cockiness (Love It)", přičemž o rok později Rocky Rihannu doprávazel na jejím turné. V tom samém roce se RiRi objevila v jeho klipu k písni “Fashion Killa”, kde to vypadalo, že to mezi nimi jiskří. Realita však byla jiná, zpěvačka totiž udržovala vztah s veleúspěšným rapperem, který vystupuje jako Drake a později se zamilovala do milionáře Hassana Jameela. Ačkoliv Rihanna a Rocky společně vytvářeli hudbu i jiné pracovní projekty několik dlouhých let, své přátelství začali na veřejnosti více prezentovat až kolem roku 2018. Láska se u nich vyvinula z přátelství až v roce 2020, kdy zpěvačka definitivně ukončila vztah se saúdským obchodníkem a filantropem. Jejich vztah se nyní posunul na novou úroveň a čekají je krásné chvilky s jejich novorozeným miminkem. Hodně štěstí, zdraví a lásky! 

 

Zdroje: TMZ, Billboard

Vytvořte si stejný make-up, jaký nosí Rihanna

elle.cz