Freddie Mercury randí s Lady Di. Rami Malek má vztah s Emmou Corrin

Konec velké lásky

Rami Malek byl dlouhé roky ve vztahu s herečkou Lucy Boynton. Seznámili se při natáčení Bohemian Rhapsody, kde hráli osudové partnery – zpěváka Freddieho Mercuryho a Mary Austen. Na veřejnosti spolu byli vidět naposledy na předávání cen BAFTA v Londýně v únoru, od té doby je jako pár nikdo neviděl. Začalo se spekulovat o jejich rozchodu, ale Rami ani Lucy nic oficiálně nekomentovali. Rami je, co se vztahů týká, velmi diskrétní. A Lucy si média rozhněvala v roce 2019: „Nedávno se mě v rozhovoru ptali na tak hrubé a otevřené otázky o mém vztahu, až mě to donutilo stáhnout se z očí veřejnosti.“ Teď je ale jejich odloučení více než jisté. Kromě toho, že zdroj řekl deníku The Sun, že každý z dvojice počátkem tohoto roku vydal svou vlastní cestou, byl Rami viděn po boku nové partnerky.

Mohlo by se vám líbit

10 věcí, které o Emmě Corrin zřejmě ještě nevíte

Má na kontě Zlatý glóbus, nominaci na Emmy a nezapomenutelný herecký výkon v roli princezny Diany ve čtvrté sérii The Crown. Na scéně ho*ji vídáme jen krátce, stříbrné plátno i divadelní prkna však ovládl*a způsobem který svědčí o tom, že vše co se v jeho*její herecké kariéře děje, mu*jí bylo shůry dáno.
elle.cz

Nový začátek

Podle deníku The Sun se držitel Oscara Rami Malek také vídá s hvězdou seriálového hitu NetflixuKoruna Emmou Corrin. Emma Corrin, coverstar dubnové ELLE s nevšedním módním stylem, se od roku 2021 identifikuje jako nebinární. Nyní hraje v adaptaci románu Orlando od Virginie Woolfové, která se zaobírá se právě genderovou identitou. „Být nebinární je objetí mnoha různých částí mě samé*ho, mužského a ženského a všeho mezi tím,“ řekl*a Corrin v nedávném rozhovoru pro The New York Times. Teď se vídá s Rami Malekem a zdá se, že je to mezi nimi oficiální. Rami, který své soukromí také pečlivě střeží, se přestal bát a s Emmou se nechává vídat na veřejnosti.

Mohlo by se vám líbit

10 věcí, které jste nevěděli o Rami Malekovi

Vycházející hvězda herce Ramiho Maleka strmě stoupá. Jsou však věci, které jsme o něm netušili.
elle.cz

Konec skrývání

Ti dva spolu byli poprvé spatřeni na koncertě Bruce Springsteena v BST Hyde Park v Londýně 8. července. Měli místa vedle sebe a Rami si nenápadně položil ruku na Emmino koleno. Následovala řada tajných schůzek, až si vyrazili oficiálně do restaurace. Zavítali spolu do restaurace Buoy and Oyster v Margate v britském Kentu, kde si objednali talíř s mořskými plody a dvě lahve vína. Nedrželi se nijak zpátky – seděli spolu u venkovního stolu a nešetřili něžnostmi. Bylo jim také jedno, jestli je u toho někdo vidí, což potvrdil i jeden z návštěvníků restaurace: „Byli velmi vášniví a dívali se jeden druhému do očí. Líbali se a nezdálo se, že by jim vadilo, že je někdo může vidět. K ostatním se chovali velmi zdrženlivě, a když je fanoušci oslovili, aby se s nimi vyfotili, zdvořile odmítli.“

Originální módní styl Emmy Corrin

Zdroj: Nytimes.com, pagesix.com