Lásky minulosti: Tom Cruise a Nicole Kidman a další zapomenuté páry

Lásky minulosti

Tom Cruise a jeho slavné ženy

Tom Cruise se seznámil s půvabnou Nicole Kidman na natáčení filmu Bouřlivé dny, kde se do sebe zamilovali. Jejich vztah vyvrcholil svatbou v roce 1990. Vztah se ale začal zhoršovat, když Cruise vstoupil do náboženské sekty, která začala silně ovlivňovat jeho osobní život. Scientologická církev sice bránila Tomovi v pití alkoholu či užívání drog, ale postupem času pro něj začala být důležitější než jeho vlastní žena. Když pak Nicole kvůli traumatickému mimoděložnímu těhotenství přišla o dítě, rozhodli se dvě děti adoptovat. V roce 2001 pak Cruise podal žádost o rozvod ve chvíli, kdy jeho manželka byla ve třetím měsíci těhotenství. Nejspíš i tento šok přispěl k tomu, že Nicole o miminko opět přišla. Scientologická církev si na svoji stranu získala dokonce i jejich adoptované děti, Nicole tak zůstala v depresích a osamělá. Naštěstí však o pár let později našla Nicole toho pravého, kterým se stal zpěvák Keith Urban. S ním je od roku 2006 šťastně vdaná a má s ním dvě děti.

Dokument Pamela, A love story: Otevřená zpověď sex-symbolu 90. let

elle.cz

Zatímco jeho divoké manželství s Nicole se zcela nezapomnělo, málokdo si vzpomene, že Cruise randil od roku 2001 do roku 2004 se slavnou herečkou Penélope Cruz poté, co spolu natočili film Vanilkové nebe. Dvojice svůj vztah většinou udržovala v soukromí, přesto se občas spolu herci ukázali na veřejnosti jako dvě hrdličky. Rozešli se v dobrém a dodnes zůstávají přáteli.

Toma rozvod zničil

To se ovšem nedá říct o jeho další manželce, kterou se v roce 2006 stala americká herečka Katie Holmes, která prý už od dětství snila, že se Tom Cruise stane jejím manželem. V dubnu roku 2006 ještě před svatbou se jim narodila dcera Suri. Ještě v roce 2010 Katie, která se také stala součástí náboženské sekty, prohlašovala, že je jejich manželství „neuvěřitelným štěstím“, jenže pouhé dva roky poté požádala Katie o rozvod. Tom byl z rozvodu zdrcený, ale domluvili se alespoň na tom, že bude moct navštěvovat svou dceru Suri. Později Katie přiznala, že důvodem rozvodu byla její obava o to, že scientologická církev by měla špatný vliv na její dceru.

Přátelství v Hollywoodu: které celebrity pojí nečekané sympatie?

elle.cz

Další páry slavných celebrit z dávné minulosti

Dříve, než vytvořila ikonický pár s Bradem Pittem, byla Angelina Jolie vdaná za herce Jonnyho Lee Millera od roku 1996 do roku 1999. Poté poznala herce Billyho Boba Thotona, kterého si vzala po pouhých dvou měsících vztahu. Adoptovali spolu dítě z Kambodži a nosili na krku ampulku s krví toho druhého. Jejich divoký vztah se jim však po třech letech rozpadl. Ani manželství s Bradem, kterého si vzala v roce 2014, nevydrželo. Pár se v roce 2019 rozvedl. Brad Pitt měl zas v roce 1989 velmi krátký vztah s herečkou Christinou Applegate, která ho však opustila kvůli jinému muži.

Nejspíš už se také zapomnělo na vztah Cameron Diaz a Justina Timberlakea. Herečka a zpěvák spolu byli v letech 2003 až 2007. Dalšími jsou Natalie Portman a Jake Gyllenhaal, kteří spolu randili v roce 2006. I po rozchodu zůstali přáteli. Leonardo DiCaprio zas v letech 2000 až 2005 chodil s půvabnou Gisele Bündchen.

 

Zdroje: Hollywood Life, Bright Side