Love hangover Aneb všechny ženy Bradleyho Coopera

Herečka Jennifer Esposito (2006 až 2007)

Zatím jediná žena, které se Bradleymu povedlo navléknout snubní prsten, byla herečka Jennifer Esposito. Po osmiměsíční známosti se v prosinci 2006 vzali. Ale jejich manželství jen těsně přežilo příchod dalšího roku. Jennifer po pouhých čtyřech měsících od svatby, která proběhla na jihu Francie, podala žádost o rozvod s odkazem na nepřekonatelné rozdíly. V té době už od sebe byli údajně nějakou dobu odloučeni.

Herečka Renée Zellweger (2009 - 2011)

Další významným bodem Bradleyho vztahového seznamu byl ten s hereckou kolegyní Renée Zellweger. Začali spolu chodit v roce 2009 a vypadalo to velmi slibně. Bradley o Renée doslova básnil: „Prostě ji miluji. Miluji chodit s ní do práce. Miluji s ní hrát. Můžu se toho od ní tolik naučit.“ Strávili s Cooperovými rodiči Vánoce a následně se spolu přestěhovali do domu za téměř 5 milionů dolarů v Kalifornii. Necelý rok poté se ale dvojice rozešla. Renée se nemohla smířit s tím, že na prvním místě má Bradley kariéru a teprve pak zaujímá místo v žebříčku ona.

Zpěvačka Jennifer Lopez (2011)

Krátce poté, co se JLo rozešla s Marcem Anthonym, hledala společnost někoho, kdo bude tak hezký, zábavný a okouzlující, že ji vyléčí z porozchodového smutku. Žádný div, že byla na romantické večeři v jedné z newyorských restaurací spatřena právě s Bradleym. Následně byli viděli v jeho autě. Ačkoli vztah ani jeden z nich nikdy nepotvrdil, zůstali minimálně v přátelském kontaktu. Ostatně to byla právě Jenny, kdo dodával Bradleymu odvahu před jeho duetem s Lady Gaga a písní Shallow.

Bradley Cooper: Herec, scénárista i nadějný režisér

elle.cz

Herečka Zoe Saldana (2011 – 2013)

S krásnou Avatarkou začal Cooper chodit v prosinci 2011 poté, co se setkali na natáčení filmu „The Words“. Ačkoli prý mezi nimi byla velká chemie i porozumění, vztah neustáli a po pouhých čtyřech měsících se Bradley se Zoe rozešel. Důvodem byl údajně špatný timing tohoto vztahu. Dvojice to spolu nicméně zkusila ještě jednou. Znovu se dali dohromady v září 2012 a plánovali spolu strávit Vánoce v Evropě. Odjeli do Paříže, ale ani tentokrát to nefungovalo. Silvestra už Zoe slavila s přáteli v Miami.

Modelka Suki Waterhouse (2013 - 2015)

Bradley a o sedmnáct let mladší britská modelka a herečka Suki Waterhouse spolu začali chodit v březnu 2013 a svůj vztah zpočátku drželi v tajnosti. Když se britská edice Elle Suki vyptávala na partnera, Suki odvětila: „Nemluvím o svém příteli, je to nudné. Pokračovala a dodala: „Myslím, že cokoliv řeknu, bude znít divně. Ale pravdou je, že když o něm začnu mluvit, pravděpodobně nebudu moct přestat. A opravdu o něm nechci mluvit, víte?“ Přesně dva roky od jejich seznámení se dvojice rozešla. Absolvovali spolu ještě ceremoniál předávaní Oscarů, i když už jen v roli přátel.

Modelka Irina Shayk a její tajemství krásy

elle.cz

Modelka Irina Shayk (2015 – 2019)

Doposud nejzásadnější ženou Bradleyho života byla modelka Irina Shayk. Po dvou letech vztahu se nádherný pár stal rodiči dcery Ley de Seine Shayk Cooper. Bohužel o další dva roky později se Irinin a Bradleyho vztah dostal do krize, kterou se manželé se rozhodli kvůli dceři překonat, leč neúspěšně. Velkou roli v jejich rozchodu sehrály také zvěsti o tom, že Bradley během natáčení a promování filmu „A Star is Born“ zahořel k Lady Gaga. Ačkoli ani jeden z nich vztah ani žádné pletky nepotvrdili, neustálé veřejné propírání tohoto tématu k rozchodu s Irinou jen přispělo. Ačkoli jejich příběh neskončil happyendem, nesnížil se ani jeden z nich k praní špinavého prádla. Fungují na přátelské bázi a střídají se v péči o dcerku Leu.

Huma Aberdeen (od léta 2022)

Prvním oficiálním vztahem po rozchodu s Irinou má být podle zdrojů z hercova okolí ten s hlavní asistentkou Hillary Clintonové, Humou Abedin. Roli dohazovačky prý sehrála Anna Wintour, která oba dobře zná. Myslí si, že by se jí v jejich případě mohl podařit perfektní match, protože se oba zabývají politikou a lidskými právy. Uvidíme, jak moc Anně její tip vyjde.

 

Zdroj: Wikipedia Commons, elle.com, pagesix.com, thethings.com