Kim Kardashian vs Bianca Censori. Která z žen Kanye Westa je víc cool?

Stvoření superstar

Kim Kardashian a Kanye West spolu začali chodit v dubnu 2012, zasnoubili se v říjnu 2013 a v květnu 2014 se ve Fort di Belvedere v italské Florencii vzali. Během svého manželství si pořídili čtyři děti: dceru North West, syna Saint Westa a prostřednictvím náhradní matky odnošenou dceru Chicago West a syna Psalma Westa. Kromě široké rodiny pár dohromady vytvořil dokonalý mediální produkt – Kimye, jak se jim přezdívalo. Nejsledovanější, nejpopulárnější a nejvíce monetizovaný pár showbusinessu.

Zatímco před svatbou byla Kim pouhou hvězdičkou ostře sledované reality show, po ní díky Kanyemu vyrostla o několik tříd. Vyvinula se co se týká svého vzezření, módního stylu, mediálního dosahu, vlivu a především jmění. Během manželství s Kanyem pohádkově zbohatla a stala se přední světovou influencerkou a podnikatelkou. Svou popularitou se Kanyemu nejen brzy vyrovnala, ale dokonce ho přeskočila. Spekulací, co bylo skutečným důvodem k rozvodu, bylo mnoho. I když konec vztahu nebyl nepodobný jízdě na horské dráze, pár se nakonec na všem dohodl a poměrně vyrovnaně se v březnu roku 2022 rozvedl.

Příběh o muži, jehož ego potřebuje ženy

elle.cz

Lepší než Kim? 

V lednu 2023 se zakladatel YEEZY měl oženit s australskou modelkou Biancou Censori. Bianca má magisterský titul v oboru stavebního designu na Melbourne University v Austrálii a je hlavní návrhářkou Kanyeho značky YEEZY. Ačkoli Kanye mezi Kim a Biancou vystřídal několik partnerek, jako třeba modelky Chaney Jones, Julianu Nalú nebo herečku Julii Fox, žádná pro něj neznamenala tolik, co Bianca, se kterou uzavřel manželství. Zdá se, že tvoří silný a opravdu zamilovaný pár. Kendra Capalbo, licencovaná sexuální a párová terapeutka v Esclusiva Couples Retreats, řekla pro The Mirror US: „Pro Kim může být těžké vidět, že má Bianca po boku přesně tu verzi Kanyeho, po které Kim toužila. Kim přiznala emocionální výkyvy a zmatky v posledních pár letech jejich vztahu a mohla by závidět, že Bianca má po svém boku toho Kanyeho, do kterého se Kim původně zamilovala.

Dodala, že pro Kim by také mohlo být náročné „slyšet lidi blízké Kanyemu říkat, že Bianca je pro něj to nejlepší. Pokud má Kim spasitelský komplex, což je vzhledem k jejím minulým komentářům o tom, že byla po celou dobu vztahu s Kanyem jeho ‚uklízecí četou‘, může být pro ni těžké být svědkem toho, jak se jiná žena v očích veřejnosti stává pro Kanyeho lepší partnerkou, než byla ona sama.“

Pád Kanyeho Westa: Vrátí se někdy na výsluní?

elle.cz

Nebudu ta druhá

West a Censori udržovali svůj vztah relativně v tichosti. Od té doby, co si měli říct své „I do“ jsou na veřejnosti vidět čím dál častěji. Zatím největším mediálním výstupem byla návštěva mše, na kterou vyrazili velmi extravagantně odění. Kanye vynesl černé tričko s vycpávkami a nápisem „Polizei“ a Bianca černý outfit s pokrývkou hlavy, který veřejnost následně překřtila na „černý kondom“. Poprvé se jí mediálně podařilo přebít Kim Kardashian a zdá se, že má i do budoucna slušně našlápnuto.

Kim ale na odpověď dlouho nečekala – nafotila novou kampaň na své plavky a zajistila si tím příklon ručičky pozornosti publika zase na svou stranu. Obě ženy jsou si navíc velmi podobné. Mají stejný typ postavy s výraznými křivkami a štíhlým pasem, podobné rysy v tváři a také černé dlouhé vlasy, které ovšem v jednu době obě nosily odbarvené na blond. Podle jejich vystoupení na veřejnosti to v tuto chvíli vypadá, že Bianca více tlačí na pilu a snaží se více zaujmout. Oproti tomu Kim působí více vyklidněně, v módě dává přednost tomu, co jí sluší a už dlouho se neobjevila v žádném modelu, který by vyvolával bouřlivé emoce, jak tomu bylo v minulosti. O to se teď snaží spíše Bianca. V budoucnu se dá očekávat další souboj stylů a veřejných vystoupení, protože ani jedna z žen Kanyeho nebude chtít být v očích veřejnosti ta méně výrazná, ta méně zajímavá, zkrátka až „ta druhá“. Uvidíme, jakou zvolí každá strategii. 

Kim Kardashian versus Bianca Censori

Kim Kardashian vs Bianca Censori. Která z žen Kanye Westa je víc cool?

Kim Kardashian
100%
Bianca Censori
0%

Zdroj: parade.com, mirror.co.uk