Brad Pitt má 60. A novou holku, motorku a sex-appealu na rozdávání

Bradův nový mazlíček

Když byl Brad naposledy viděn na veřejnosti, užíval si se svou nejnovější láskou. Řeč není o přítelkyni Ines de Ramon, ale o černozlaté motorce, kterou dostal darem od Sony Pictures jako poděkování za výkon ve filmu Bullet Train. Herec si svého nového mazlíčka BMW Bobber nedávno osobně vyzvedl z Roughchild Motorcycles v Los Angeles. Na sobě měl bílé tričko s kapsou, béžové kalhoty, bílé tenisky a modré ombre sluneční brýle. Svěže opálený Pitt nadšeně zapózoval s helmou v ruce a pak si svou motorku odvezl. Může muž dostat k narozeninám nějaký lepší dárek?

8 důvodů, proč tak bezmezně milujeme Brada Pitta

elle.cz

Věci jdou skvěle

Narozeninovou party mu ale připraví i jeho nová přítelkyně, šperkařka Ines de Ramon. Pár je spolu už rok, ale veřejnost se o jejich vztahu dozvěděla teprve nedávno. Brad ani Ines nejsou z těch, kteří by sdíleli všechno, co se kolem nich šustne. Pitt navíc po dlouhém vztahu s Angelinou Jolie, po kterém následovaly dlouho se táhnoucí vzájemné spory a soudy, nechtěl nic uspěchat. Má rád svůj klid a když se příliš netlačí na pilu. Pitt ani nespěchá, aby svou přítelkyni představil svým dětem. Zasvěcenec z okolí páru tvrdí, že „věci mezi nimi jdou skvěle“, ale Pitt ještě není připraven plně přivést de Ramon do své rodiny.Není to tak, že by Ines nemiloval, ale chce se ujistit, že než udělá tento velký krok, bude vztah už na opravdu vážné úrovni,“ dodal zdroj. Kromě toho také dodal, že Pitt svým dětem nepředstavil žádnou z žen, s nimiž se předtím vídal. S Ines si zatím budují společný okruh přátel a tráví spolu stále více času. Kromě toho byla de Ramon viděna s náhrdelníkem s velkým písmenem „B“. Jestli si ho jako šperkařka sama vyrobila, nebo jestli ho od svého „B“ dostala darem, není známo, ale důkaz lásky je to jasný.

Módní proměny Brada Pitta

elle.cz

Všechno nejlepší, tati

Najde se ale i spousta těch, kteří na rozdíl od Ines de Ramon Brada rádi nemají. Někteří fanoušci na Pitta zanevřeli po obvinění z napadení jeho syna Maddoxe. Brad je prý násilník a jako takový nemá na piedestalu dokonalého muže ani na filmovém plátně co dělat. Na palubě letadla, kde se incident během soukromého letu před šesti lety odehrál, tehdy nikdo jiný s rodinou Jolie-Pitt nebyl. Incident vyšetřovala FBI a případ ukončila zproštěním Pitta viny. Pravda, jak už to tak bývá, bude zřejmě někde uprostřed. Jolie a Pitt se v té době nacházeli v hluboké krizi a Angelina pět dní poté podala žádost o rozvod. V letadle probíhala mezi Jolie a Pittem hádka a tehdy patnáctiletý Maddox se mezi hádající se rodiče vložil. Brad se údajně neovládl a měl proti Maddoxovi použít násilí. Násilí – natož násilí použité proti dětem – považujeme za věc, která absolutně není v pořádku. Také si ale umíme představit, jak umí naštvaný teenager provokovat a co dokáže vypustit z pusy, zvláště ve chvíli, kdy emoce mezi všemi jsou vybičované na maximum. To, že Maddox Pitta nenávidí a vyjadřuje se vůči němu velmi nevybíravě, se ukázalo už několikrát. Na svém Instagramu dokonce ke Dni otců Bradovi drsně „popřál“: „Takže šťastný Den otců tomuhle de*ilovi světového kalibru! Pořád dokola dokazuješ, jaký jsi odporný a opovrženíhodný člověk.“ Svůj drsný post pak zakončil slovy: „Nikdy nepochopíš, jakou bolest jsi naší rodině způsobil. Takže všechno nejlepší, ty zas*anej haj*le.“

Nikoli nechtěné, ale vyvolené: celebrity, které byly adoptovány

elle.cz

Podpora v těžkých chvílích

Rozvod s Angelinou a tahanice o děti a o majetek se táhnou už roky. Svého času nejkrásnější a nejvlivnější pár světa spolu byl 12 let. Tři děti adoptovali, třem dalším se stali biologickými rodiči. O rozvod požádali v roce 2016, pouhé dva roky poté, co se vzali. Stále nejsou rozvedeni, protože ještě není dořešeno rozdělení jejich společného majetku, aktuálně se soudí o akcie francouzského vinařství Château Miraval. Ines de Ramon Brada Pitta při soudních přích podporuje, stejně jako on byl oporou jí během rozvodu s manželem Paulem Wesleym, hvězdou Upířích deníků. „Brad Ines opravdu podporoval, když procházela rozvodem, protože chápal, jaké to může být," řekl zdroj pro Us Weekly v únoru.

Brad Pitt nestárne, on zraje

Na každém by se odcizení s dětmi a dlouhé soudy podepsaly. Brad také před lety přiznal, že měl problém s alkoholem. Přes všechny životní propady ale vypadá pořád lépe než drtivá většina mužů (ehm, i žen), které znáte. Vlastně, na světě jsou pouze dva muži, kterým sluší úplně všechno, včetně vrásek a přibývajících let. Jedním z nich je David Beckham a druhý – samozřejmě – Brad Pitt. Všechny účesy, odstíny vlasů, které vystřídal, styly oblékání, které vyzkoušel, ať už kvůli roli nebo v soukromí, byly přelomové a vypadal v nich skvěle. Ohlédněte se za šesti dekádami jednoho z nejpozoruhodnějších mužů na světě.

Brad Pitt, 60 & sexy:

Zdroj: Dailymail.co.uk, usmagazine.com, womensheathlmag.com