Vychází zimní Elle Decoration: Pocta architektu Adolfu Loosovi

Stejný den, kdy vychází zimní číslo ELLE Decoration, se před 150 lety narodil jeden z nejvýznamnějších moderních architektů vůbec: Adolf Loos. Smekáme před jeho dílem, které dodnes inspiruje architekty, designéry i umělce po celém světě a skládáme mu poctu hned v několika článcích. V editorialu s přední českou modelkou Denisou Krškovou v Brummelově domě v Plzni nebo na návštěvě v bydlení manželů Haveldových plné českého designu a umění ve švédském Stockholmu. 

Krásných designových kusů je plná i citlivě zrekonstruovaná chalupa manželů Karáskových na Vysočině. Pod střechou z pravých šindelů odvedli spolu s památkářemi, architektem a interiérovou designérkou pořádný kus práce, o kterou se s námi exkluzivně podělili. 

Jen na stránkách aktuálního ELLE Decoration najdete zrekonstruované bydlení pod gotickými klenbami v centru Prahy, které zdobí také naší zimní obálku. Eklektický interiér vás přenese tak trochu na Srí Lanku, do Holandska i Francie, odkud většina vybavení pochází.

Pravý opak vyznává doma architekt Alan Prekop. Je nám ctí, že jeho bratislavské bydlení založeném na upcyklovaných materiálech betonu, skla a kamene premiérově představujeme na stránkách zimního vydání záhy poté, co za něj získal hlavní ocenění v soutěži Slovenské asociace interiérových designérů.

K tomu navíc speciál o českém stolování a přípravě na slavnostní chvíle ve spolupráci s předními designéry i gastronomickými podniky, které teď zažívají těžké chvíle. Nastal čas slavit a odměnit se za opravdu náročný rok!

Chybět nebude ani vrchovatá porce interiérových tipů a designových novinek, bez kterých je tak těžké žít. Nalistujte proto zimní vydání ELLE Decoration, kde na vás čeká 124 stran výjimečné inspirace, kterou jinde nenajdete!

Zimní Elle Decoration si můžete objednat až do schránky s poštovným zdarma nebo v rámci ročního předplatného s 27% slevou:

Zaregistrujte se a uvidíte všechno. VŠECHNO!
*Váš email
Zadáním e-mailové adresy souhlasíte s Obchodními podmínkami BurdaMedia Extra s.r.o. a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí BurdaMedia Extra s.r.o..