Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 27. listopadu: Ryby čeká těžký týden, Vodnáři si oddychnou

Ovšem v takovém případě je poženou okolnosti ode zdi ke zdi a tito zrozenci mohou utrpět nejednu bouli nebo šrám. Proto bude nejlepší jít akci vstříc a snažit se chytit ten správný vítr.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nabijte své zbraně a zamiřte na cíle, v těchto dnech se můžete dočkat mnohého dobrého nebo dokonce zázraku. Vzhledem k výborně postavenému Merkuru vás bude to největší štěstí čekat na cestách a všude tam, kde bude třeba vaší výřečnosti. Pokud se cítíte špatně ohodnoceni finančně, seberte odvahu a běžte za svým šéfem, aby vám přidal. I zde se vám může povést husarský kousek. A nemyslete jen na sebe, zkuste zabojovat i za své méně statečné kolegy. Získáte si tím nové dobré přátele, které budete jednou potřebovat.

 • Víte, že jste rození vůdci a dokážete zapůsobit na své okolí tak, že za vámi půjde?
 • Zkuste se vydat na nějakou třeba i krátkou cestu za dobrodružstvím. Čeká vás na ní překvapení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

I když se rozbouřené vody zklidnily, počítejte s tím, že to ve vztazích nebude právě procházka růžovou zahradou. Nepočítejte s tím, že se vaše dávná láska vrátí, váš momentální partner se s vámi usmíří nebo se zlepší vztahy v rodině. Ani se o to raději nepokoušejte, protože byste se pravděpodobně se zlým potýkali. Bude lepší, když si budete dělat pořádek v tichosti ve svých věcech, zejména vytahejte staré resty, tam se bude dařit. Možná vás právě tam, mezi stohy papírů, čeká příjemné překvapení a něco, na co jste už dávno zapomněli.

 • Naučte se být více sami, nemusíte být neustále obklopeni rodinou a nejbližšími.
 • Pohlaďte svou duši nejlépe hudbou. Nebo si už udělejte nějaké vánoční aranžmá!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezačíná vám právě příjemný čas, nenechte se vyprovokovat k unáhlenému rozhodnutí a nekupujte nic pod tlakem. Jakákoliv rychlá nepromyšlená záležitost se vám v tyto dny vymstí. Jste to právě vy, na koho budou mít spadeno zloději a různí podvodníci, proto se vyhýbejte místům, kde je příliš plno. Pokud se přece jen necháte vylákat na vánoční trhy nebo na nákupy do velkých obchodních center, mějte oči na stopkách. Nikomu nedůvěřujte a pozor také na charitu, i tady se to podvodníky hemží. Abyste místo potřebných nerozšířili konto nějakému chytrolínovi.

 • Držte se pevně na zemi, obrňte se nejlépe dobrým přítelem, který má smysl pro finance.
 • Že vás láká dobrodružství? Na divoké jízdy ani nepromyšlené cesty není vhodná chvíle.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Konečně se rozbily mraky nad vaší hlavou a začíná se vyjasňovat. Pocítíte příliv energie, větší optimismus a chuť prát se s problémy. Všechno nabere správný směr. Buď se zlepší vztah s vaším současným přítelem, nebo se na obzoru objeví pěkný exemplář. Bude stát za to. Budete dobře cítit, že se vám rozsvítí světla na vaši královskou jízdu. Všechno se bude vyvíjet pro vaše dobro, práce, finance a také zdraví si polepší. Za potíže ve vztazích si budete moct sami.

 • Nesnažte se mstít lidem, přeneste se přes staré křivdy, oni vám za to přece nestojí.
 • Nejvíce se rozzáří vaše hvězda ve společnosti, proto neseďte doma!

Horoskop na listopad: Panny zavalí práce, Blížence přemohou radovánky

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nebude to ta správná nota, na kterou byste rádi hráli, ale nebude to ani žádné drama. Bude se vám dařit celkem dobře, jen to nepůjde snadno. Budete muset přiložit ruku k dílu a více se snažit. Uvidíte, jak se zase kola osudu rozběhnou ve váš prospěch. Znamená to tedy, že je na čase vstát a začít být akčním hrdinou. Jedině tak si polepšíte. Ty předešlé týdny nebyly to pravé, co by vám dodávalo dobrou náladu. Teď se to změní, všechny ty tlaky na vás a pocit zodpovědnosti, nové úkoly a nečekané potíže se zklidní a zavládne pohoda.

 • Nebuďte nervózní, pokud se vše nerozjede podle vašich představ, dny budou hlavně o trpělivosti.
 • Pokud vám zbyde síla, neváhejte podávat pomocnou ruku!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nepočítejte s tím, že se vám bude dařit. Mocní nepřátelé nejspíš povstanou a budou nebezpeční. Čas kolem novoluní nepodceňujte, lze očekávat, že se budou dít i mnohé nekalé záležitosti za vašimi zády. Nenechte se vyprovokovat k unáhlenému střetu, pozor hlavně, abyste při případné srážce neublížili těm, kdo vás mají rádi. V následujících dnech budete potřebovat každou pomocnou ruku. Pozor na nečekané potíže, které na vás číhají nejspíš v pracovní oblasti nebo v oblasti zdraví.

 • Aspoň se usmívejte. Dobrý plán bude polovičním vítězstvím.
 • Vsaďte na lidi kolem sebe a více jim důvěřujte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Proudy už nebudou tak divoké, štěstěna je na vaší straně. Nenechte se ovlivňovat okolím a nutit si myšlenky a přání někoho jiného. Tohle je váš život a vy si za něj zodpovídáte. Vydýchejte se zhluboka a připravte se na start. Nastává vám příznivý čas, kterého byste měli využít. Nenechte si proklouznout příležitosti mezi prsty. V tyto dny by vám mohla uniknout skutečně velká ryba. Hlavně řešte práci a finance.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nenechte se opít rohlíkem, pokud se vaše pošramocené zdraví zlepšilo, bude to jen ticho před bouří. Na co se ale můžete v tyto dny spolehnout, budou vztahy. Vaši přátelé, váš partner, rodina – ti všichni budou bezpečným přístavem, který vás neopustí ani v nejhorším. Ve vašem znamení je Venuše jako planeta lásky a přátelství, budou vás tudíž v následující dny okouzlovat ty nejrozkošnější bytosti a láska vám bude šlapat na paty. Jen si dejte pozor, abyste nestříleli po zajíčcích. Pokud máte dobrého partnera, držte se zpátky.

 • Ve vztazích se začne blýskat na lepší časy. Vybírejte dobře, pozor na pozlátko!
 • I když mluvíte krásně, tentokráte sázejte na umění ve správnou chvíli mlčet.

Velký horoskop pro znamení Štíra

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

I když se budete cítit jako hvězda, nenechte se unést euforií a vírou ve své schopnosti. Není ještě čas vhodný k dobývání vesmíru. Může to být jak v pracovní oblasti, tak v rodinných záležitostech nebo ve zdraví. Zdrženlivost bude na místě. Na tyto dny nejspíš dlouho nezapomenete. Přinesou vám starosti. Do života vám může vstoupit nějaký problém. Bude to Mars, který vám nadělá potíže, pokud ho nezvládnete. Je to bůh války, nesmíte se nechat ovládnout jeho bojovností, ale nasměrovat své aktivity pro dobro.

 • Držte na uzdě své ambice, aby vás nehnaly za cíli přes mrtvoly. Brzděte trochu své akce.
 • Víte, že umíte budit strach a hrůzu, když se necháte unést vášní?

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocítíte touhu poprat se s celým světem. Nebojte se rozjet na plný plyn, ale držte se rozumu. Nejméně třikrát vás v tyto dny potká štěstí a políbí múza! Obrňte se pevnými nervy a hlavně velkou odvahou, problémy dostanou za uši a vyřeší se možná samy, i když se to tak nemusí hned jevit. Rozestavění ostatních planet slibuje dobrý začátek všeho. Riskněte proto něco nového, po čem toužíte. Výborný čas bude na řešení pracovních a finančních záležitostí, nadešla správná chvíle udělat velké životní rozhodnutí. Vsaďte na své přátele, mohou pro vás udělat mnoho.

 • Dokážete toho hodně, proto nebuďte skromní. Mohli byste vyrukovat s nějakým svým projektem.
 • Na místě bude zdravé sebevědomí a taky větší optimismus. Nalaďte se třeba svým koníčkem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Připravte se na to, že se věci rozběhnou, až se nebudete stačit divit. Budete muset občas zaimprovizovat, což vám nedělá většinou problémy. Zvládnete všechno na výbornou, jen se to nejspíš odrazí na vašem psychickém rozpoložení. Budete asi pěkně podráždění a protivní. Ve vztazích to bude skřípat. Bude to ale vaše chyba. Držte se hlavně v duševní pohodě. Fyzicky se budete zvedat a mátořit z drobnějších potíží. Pocítíte dokonce příliv energie. Ve vztazích to ale nebude procházka růžovou zahradou...

 • Krize ve vztahu může přejít v ukázkovou Sicílii. Nenechte se proto pohltit emocemi.
 • Udělejte něco pro svou duši, možná by to chtělo nějaké wellness nebo masáž?

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čeká vás velmi špatné období, které pro vás bude jako poležení v trní. Bude třeba obrnit se, nenechat se zdeptat momentální souhrou náhod, která se vám postará o špatnou náladu a taky možná o prázdno v peněžence. Pracovní záležitosti nejspíš selžou a pozor hlavně na zdraví, které by mohlo v tyto dny ošklivě zahaprovat. Tam bude třeba ostražitost největší. Největší pozor si dávejte při cestování a nenechte se také vmanipulovat do rychlého rozhodnutí, nic nepodepisujte bez konzultace s právníkem nebo s odborníkem.

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

elle.cz

Zdroj: Autorský článek