ELLE do plavek: Nikol Švantnerová

Bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová svoji první práci v modelingu dostala v sedmé třídě na základní škole. Od té doby mu prakticky věnuje na plné obrátky. V posledních letech k modelingu přidala jako další práci sociální sítě, na nichž se stala úspěšnou influencerkou. Kdo by nechtěl recept na její dokonalé křivky? Nikol si svoji vysněnou postavu ale musela vybojovat, i přesto, že se tomu jen těžko věří. Odmala se věnovala atletice a i dnes cvičí prakticky denně. Jaké je tajemství její postavy? 

Můj ranní rituál: 

Káva, běh a obden cvičení jógy.

Zdravá snídaně, kterou miluji:

Každé ráno snídám ovesnou kaši s proteinem a banánem.

Vitamíny, bez kterých se ráno neobejdu:

Den startuji s vitamíny Omega 3 na imunitu a nutričním doplňkem s antioxidanty, vitamíny a minerály LifePak, který podporuje zdraví a duševní i fyzickou pohodu člověka. Obojí od Pharmanex.

Doplněk stravy, který mohu doporučit:

Mezi moje vyzkoušené doplňky patří Turbo, což je vysoce účinný stimulant vyvinutý speciálně pro ženy. Posunuje mě k vyšším výkonům a potlačuje únavu. Od značky LadyLab používám i Fat Killer, díky kterému spaluji tuky efektivně.

Můj zázračný elixír:

Objevila jsem ho poměrně nedávno, ale je to pecka. Jmenuje se HiBurn8 a je z obchodu Prevail Shop. Pomáhá mi zlepšit spánek, ale zároveň je zdrojem vysoce účinného hydrolyzovaného kolagenu, a tím pádem je účinný při hubnutí.

Nejraději cvičím: 

Moje tréninky se většinou zaměřují na vysoce intenzivní intervalový trénink neboli HIIT. A pak samozřejmě přidávám sérii na břicho. 

Oblíbené domácí cvičení:

Vymyslela jsem si svoje vlastní okruhy cvičení, ale většinou je to forma kruhového tréninku zaměřeného více na břišní svaly.

 

ELLE do plavek
Info ikona

 

Fitness aplikace, která mě baví:

Mám svůj vlastní cvičební program Trénuj s Nikol. Vznikl poměrně nedávno, protože se mě hodně fanoušků na sociálních sítích ptalo, co mi funguje, jak správně jíst a co pravidelně cvičit, aby se výsledky dostavily. A bohužel v mých časových možnostech nejde odpovědět každému. Takže takto vznikla aplikace s uceleným cvičebním programem, který obsahuje tréninkové e-booky, videa a jídelníčky, které sama používám.

Song, který mi nechybí ve cvičebním playlistu: 

Ride it-Regard.

Můj oblíbený motivační účet na Instagramu:

@izabelgoulart

Nejoblíbenější víkendová aktivita: 

Jízda na inline bruslích, jízda na kole, lezení po horách nebo jakékoliv procházky přírodou.

Nejoblíbenější jídlo: 

Maso se zeleninou a nebo sushi.

Občas zahřeším:

Návštěvou fastfoodu a čas od času i něčím sladkým.

Nejoblíbenější pití a kolik toho denně vypiji:

Rozhodně nejoblíbenější drink je citronáda, ale v průběhu dne se snažím pít hlavně čistou vodu a alespoň 2 litry denně. Musím se do toho ale hodně nutit. Na pití jsem flink.

Kosmetická vychytávka, na kterou nedám dopustit:

Zázračný olejíček Glory Oil od Eco Sonya. Je bohatý na vitamín C a omega mastné kyseliny, které jsou klíčem k zářivé, hladké a zdravé pleti. 

Moje oblíbené fitness oblečení: 

Jsem už čtyři roky ambasadorka značky Puma a jejich oblečení miluji. Je praktické a pohodlné, což je pro mě při cvičení nejdůležitější. Nejčastěji nosím legíny, podprsenku a termo triko s dlouhým rukávem.

Moje motto zdravého životního stylu:

Be fit! Feel fit! Cokoliv si dokážete vysnít, dokážete i udělat!

ELLE do plavek
Info ikona
ELLE
Info ikona
ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA