Štíhlejší, pevnější, šťastnější. Zn.: Bez cvičení

Anti-Cellulite Ritual

Tým terapeutek ve spa hotelu Four Seasons v Praze sestavil novou proceduru, která mí za cíl zmírnit celulitidu, detoxikovat tělo a během komplexního wellness ošetření omladit nejen tělo, ale i duši. Ošetření začíná krátkou konzultací s terapeutkou a následnou aplikací Anti-Cellulite Thermo krému od Swiss Perfection na problematické partie. Produkt pomáhá s tvarováním siluety díky zeštíhlujícímu a restrukturalizačnímu působení a detoxikuje pokožku, což snižuje výskyt pomerančové kůže. To, že na pokožce pracuje, poznáte podle hřejivého pocitu, který se dostaví pár minut po jeho nanesení. Po vmasírování krému do pokožky pokračuje procedura odpočinkem do vodního lůžka Soft Packu. Poté, co do něj ulehnete, spustí se relaxační program, během kterého ucítíte lehký tlak teplé vody. Téměř beztížná poloha těla uvolní svalové napětí, zlepší krevní oběh a zvýší účinek aktivních látek v anti-celulitidním krému. Zážitek umocňuje relaxační hudba, která dokonale zklidní tělo i mysl. Anti-Cellulite Ritual je završen hloubkovou a intenzivní masáží, která pokožku rozjasní a tonizuje.

Název procedury: Ani-Cellulite Ritual

Kde: Spa hotel Four Seasons

Doba trvání: 60 minut

Cena: 5300 Kč

Squalane, Azelaic Acid, Succinic Acid: Beauty ingredience, které znát

elle.cz

Zeštíhlující booster ošetření

Tělová ošetření na míru nabízí také Biologique Recherche. V expertním salonu této francouzské kosmetické značky vám kosmetická specialistka připraví ošetření, které bude přizpůsobeno vašim potřebám. Zaměřují se tady na detoxikaci, formování a zpevňování postavy a dosažení hladší, vypnutější pokožky. Pokud se rozhodnete nechat si hýčkat své tělo v Biologique Recherche, doporučujeme začít s detoxikačním tělovým ošetřením v podobě zábalu z mořských řas. Stejně jako při pleťovém ošetření se i v tomto případě začíná exfoliací s Lotion P50 Corps, které vyrovná pH pokožky a připraví tělo na další použité produkty. Těmi jsou specifické oleje, které se používají buď samostatně nebo v kombinaci s krémy, aby ještě více stimulovaly účinky aktivních látek. Tělové oleje Biologique Recherche jsou speciálně vytvořeny tak, aby zlepšily mikrocirkulaci nohou, odvodňovaly a redukovaly plnost bříška nebo snížily výskyt celulitidy a vyhladily pokožku. Součástí zpevňujícího ošetření v salonu jsou booster Minceur nebo CVS Lift Corps, které podporují odbourávání tuků, redukují objem a tvarují tělo. Jsou určené k zahájení tzv. slimming efektu a už po jednom ošetření v salonu je pokožka viditelně hladší, hydratovaná a zpevněná. Pokud budete chtít účinek salonní procedury ještě podpořit a prodloužit, můžete si zBiologique Rechercheodnést domů účinné oleje a krémy i na domácí používání.

Název procedury: Zeštíhlující booster ošetření

Kde: Salon Biologique Recherche

Fatfobie je více než strach z tlouštky. Trpí ji Taylor Swift a další

elle.cz

Harmonizace čaker

Masáž od terapeutky Eleny Kovalčíkové z Be Lovely Salonu je jako zážitek z jiné dimenze. Dvě hodiny se bude intenzivně věnovat vašemu tělu a také vaší duši. Elen není jen zkušenou masérkou, ale působí také jako Soul Guide ve společnosti SoulAdventure a během každého setkání se svým klientem dbá na to, aby od ní odcházel vyladěný nejen po těle, ale také – a to je možná ještě důležitější – ve svém nitru. Energetická masáž nazvaná Harmonizace čaker je dvouhodinovým vyznáním lásky a úcty vašemu tělu. Během masírování vašeho těla nevynechá Elen žádnou důležitou partii, postupuje jemně, ale důrazně a volí přesně takový tlak a druh doteků, jaké vaše tělo vysílá signály, že potřebuje. Každou z čaker masíruje jiným přírodním vonným olejem a na pomoc si bere také drahé kameny. Od vás se žádá jediné – uvolnit se a brát si z jejích terapeutických doteků přesně to, co potřebujete. Odcházet budete nejen s pružnou provoněnou pokožkou, ale především s hlubokým holistickým zážitkem, pocitem vnitřní obnovy a s velkým respektem k vašemu tělu.

Název procedury: Harmonizace čaker

Kde: Salon Be Lovely

Doba trvání: 110 minut

Cena: 2800 Kč

Dry brushing, kartáčování aneb Očistný rituál pro pokožku. Jak na to?

elle.cz