Victoria Beckham představila svou beauty kolekci

Byla to jedna z největších novinek letošního londýnského fashion weeku. Návrhářka Victoria Beckham kromě nové velmi úspěšné kolekce uvedla i vlastní značku kosmetiky. Kdo by nechtěl mít tak hluboký a sexy pohled jako Posh Spice? A právě oční produkty jsou dominantou celé kolekce. Již brzy je mají doplnit i rtěnky či péče o pleť. Kvůli třpytivým stínům a nádherným paletkám bychom vraždili už teď. Kdo objednává s námi?

VB beauty zastupuje Sarah Creal, která se ke spolupráci s Victorií dostala přes několikaletou práci v kosmetickém průmyslu. Pracovala například pro značky Prada nebo Bobbi Brown. „Když jsme se začali bavit o tom, jak bude vypadat luxusní kosmetika za deset let, došly jsme s Victorií k závěru, že bude určitě rozložitelná, vytvořená ženami, a to bez jakýchkoliv známek krutosti,“ zmiňuje Sarah.

vb

Clean beauty

Na webových stránkách zakladatelky vysvětlují, co pro ně znamená pojem čisté krásy. „Jde o soubor složek, které zahrnují jak syntetické, tak přírodní materiály, ze kterých pak kosmetiku tvoříme." V Evropské unii je dokonce zakázáno používat při výrobě kosmetiky až 1300 nebezpečných složek, v USA jich FDA (Food and Drug Administration) omezuje pouze jedenáct.

„Naše výrobky jsou tvořeny bez minerálních olejů, ropy, ftalátů, DEA / TEA, formaldehydů, BHA / BHT nebo cyklických silikonů,“ popisují zakladatelky. Celkové složení výrobků detailně vysvětlují na svém e-shopu. Bývalá členka skupiny Spice girls se domnívá, že všichni víme, co v kosmetice nemá být, ale zároveň se absolutně neorientujeme v tom, co obsahovat má.

vb

Jaký produkt vybrat?

Minimalistické balení, jednoduché logo a unikátní obsah. Takové jsou produkty od VB Beauty. Jedním z ikonických je paletka matných očních stínů, kterými vytvoříte překrásné a zcela profesionální kouřové líčení. Vysoká pigmentace je samozřejmostí. Pokud by vám tajuplný pohled nestačil, můžete oční linku zvýraznit pomocí kajalové tužky, která se nabízí ve třech odstínech. Černé, bronzové a vínově červené. Ceny kosmetiky se pohybují od 26 do 54 dolarů a objednat si ji je možné zatím pouze na oficiálním e-shopu nebo butiku. První dny sice obchody hlásí vyprodáno, s radostí vám však oznamujeme, že sklady jsou opět doplněny.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA