David a Victoria Beckhamovi: dobře utajená manželská krize

The House of Beckham

Informace ze soukromého života Beckhamových, o kterých veřejnost dosud nic netušila, byly zveřejněny v nové kontroverzní knize britského bulvárního životopisce Toma Bowera The House of Beckham. Úryvky z ní, které odhalují dobře skrývané manželské problémy Davida a Victorie Beckhamových, uvedl deník The Mirror.

Mohlo by se vám líbit

Zamilovaný Beckham dal Victorii hned 15 zásnubních prstenů. Jaké jsou?

Podle legend o pokladech celebrit má Victoria Beckham ve své šperkovnici hned patnáct zásnubních prstenů. David ženu svého života neodbývá a k výročím jejich svatby jí pravidelně věnuje skvostné kousky za miliony dolarů. Jakými prsteny se Victoria může chlubit?
elle.cz

První problém

Beckhamovi během své téměř pětadvacetileté manželské cesty zažili oslnivé chvíle i skličující pády, přičemž k jejich největší výzvě došlo pouhé čtyři roky po uzavření manželství. Svět Davida a Victorie Beckhamových se poprvé málem zhroutil v roce 2004, kdy bývalá Beckhamova osobní asistentka Rebecca Loos odhalila, že měla s fotbalistou poměr v době, kdy hrál za Real Madrid ve Španělsku. Manželský pár bouři ustál, David tehdy popřel, že by s Rebeccou cokoli měl a svět na skandál téměř zapomněl. Dokud rodina Beckhamových nevpustila do svého domova kamery Netflixu, aby natočila dokument o Davidově životě na hřišti i mimo něj.

Přiznání po letech

Fanoušci byli ohromeni, když viděli Davida, jak se poprvé po dlouhých letech k údajné nevěře veřejně vyjádřil. Ještě víc ale byli v šoku, když po téměř dvou desetiletích prolomila mlčení o dramatu i Victoria. Přiznala, že jejich manželství tehdy málem skončilo. Skandál pár hluboce zasáhl, Victoria v dokumentu lakonicky prohlásila: „Stáli jsme proti sobě.“ Victoria ve svém samostatném rozhovoru přiznala, že ona a David během jeho působení ve Španělsku čelili „nejtěžším časům“. Přiznala: „Bylo to pro nás nejtěžší období. Víte, až do Madridu to bylo my proti všem ostatním. Teď najednou jsme byli proti sobě i my dva.“ Když se režisér zeptal, jak to přežili, David přiznal: „Upřímně nevím, jak jsme přežili. Victoria je pro mě vším. Vidět ji zraněnou bylo neuvěřitelně těžké. Ale jsme bojovníci. A za to, co jsme měli, stálo za to bojovat.“

Mohlo by se vám líbit

Beckhamova terapie: zpověď o nenávisti, nevěře i životě s paparazzi

Tvář a tělo jako Michelangelův David, výjimečný talent, disciplína jako elitní voják, milionové výdělky, prestižní spolupráce se světovými brandy a po boku jedna z nejznámějších žen Anglie. Osud byl při rozdávání životních karet k jednomu z někdejších nejlepších světových fotbalistů, Davidu Beckhamovi, neobyčejně štědrý. Čtyřdílný dokument Beckham z díly Netflixu ale nyní odhaluje, že zdánlivě pohádkový život Davida a jeho rodiny nebyl vždy jen záviděníhodný. Davidovi a jeho rodině udělil i několik červených karet, ze kterých se dones těžce vzpamatovávají.
elle.cz

Manželství jako obchodní vztah

Podle Toma Bowera a jeho The House of Beckham ale nevěra v roce 2004 ale nebyla jediným okamžikem, kdy se vztah dvojice ocitl v problémech. Bowerova kniha The House of Beckham také vykresluje zcela odlišný obraz než dokument Netflixu, který byl vyroben Davidovou produkční společností. Další vlnou manželských problémů měl pár projít v roce 2016. Tehdy se prý dvojice údajně tak odcizila, že pouze udržovala „obchodní vztah na dálku“.

Netušené trhliny

Vážné trhliny v manželství se začaly otevírat v roce 2016, kdy pár trávil stále větší množství času odděleně – David v Miami a Posh v Londýně. Bower píše: „Během londýnského týdne módy toho roku Posh požádala Davida, aby se vrátil do Londýna na večeři s jejími klienty. Smutně seděl a zíral na její hosty.“ Někteří si šeptali, že se ti dva předtím ošklivě pohádali. Vyhrocené to mezi dvojicí zůstalo i v následujících dvou letech. Začali se prý dokonce vzájemně obviňovat, že jejich publicisté, kteří měli vytvářet články zaměřené na osobní pozitivní PR, vytváří negativní obraz toho druhého. „Oba krmili své oblíbené bulvární novináře negativními příběhy o druhé straně,“ tvrdí kniha. Když David poskytl rozhovor australské televizi, ve kterém přiznal, že jejich manželství byla „těžká práce“, bylo to prý jako kdyby vybuchla bomba. Victoria sledovala Beckhamovo video na mobilu a nemohla uvěřit svým očím. Jeho pravdomluvnost zničila její snahu vykouzlit bezchybný mediální obraz jejich šťastné rodiny. Bez jakékoli odpovědi odjela na dva dny do lázeňského hotelu Baden-Baden. Cesta měla obnovit její „emocionální rovnováhu“, ale nesla se prý ve znamení vzteku a obviňování, odhaluje Bower v jeho bulvární knize.

Mohlo by se vám líbit

Beckham žaluje známou hollywoodskou star. Přišel kvůli ní o miliony

Ačkoli je David Beckham multimilionář, nenechá si líbit, aby mu někdo ukrajoval z konta. Svého bývalého kamaráda a známého hollywoodského herce žaluje poté, co zkrachoval jejich společný byznys. A nejde o úplně malé peníze. Beckham měl přijít rovnou o čtvrt miliardy.
elle.cz

Bez Victorie to bylo zábavnější

Dalším bodem sváru bylo jejich společné vystoupení na Glastonbury v roce 2017. Beckham a malá skupina přátel včetně jeho nejlepšího kamaráda a fotbalového agenta Davea Gardnera (kterého mimochodem neměla Victoria nikdy v oblibě) vyrazili na festival nejprve bez Victorie, protože měla dorazit až později z New Yorku. Noc před jejím příjezdem se skupina, včetně zpěvačky Lady Mary Charteris a údajné modelky předvádějící plavky a prádlo, bavila až do 5 hodin ráno. Oslavy pokračovaly v poledne následujícího dne, dokud je nepřerušil telefonát, který je informoval, že Victoria dorazila. „Dokud se neobjevila, nebyly žádné potíže a panovala skvělá nálada,“ píše Bower. „Se svým doprovodem zamířila v golfovém vozítku přes špinavé karavany do VIP zóny. Zuřila, že její manžel neodpovídal na její telefonáty. Když Davida objevila, okamžitě se začali strašně hádat. Před fotografy ale zapózovali, jako by se nic nestalo,“ odhaluje kniha The House of Beckham.

Mohlo by se vám líbit

Když se láska vyplatí: Beckhamovi loni vydělali miliardy

Beckhamovi si můžou sednout na svou designovou sedačku a otevřít si lahev nejdražšího šampaňského. Mají důvod k oslavě. Jejich pozitivní PR a tvrdá práce se vyplatily a jejich zisky vzrostly za uplynulý rok o milardy. Cheers!
elle.cz

Životní rozhodnutí Beckhamových

Rozhodnutí zůstat spolu bylo z velké části ovlivněno i jejich skvělým byznysem. Velký majetek nashromážděný z jejich obou hvězdných kariér, podnikatelské aktivity, tváře jako stvořené pro reklamu a především jméno Beckham jako značka neochvějné jistoty, pevného manželství a šťastné rodiny. „Neochvějně chránili značku,“ tvrdí kniha. Rozhodnutí to bylo šťastné, protože dnes Beckhamovi působí opět spokojeně a soudržně. Závěrečná scéna dokumentu z produkce Netflixu ukazuje Victorii a Davida, jak tančí na hit Kennyho Rogerse a Dolly Parton Islands in the Stream a jak Beckham, přemožený emocemi, se slzami v očích své ženě říká: „Procházím každou část mého života, dalo mi to jasno v mnoha věcech. A jedna z věcí, která je pro mě nejdůležitější, je to, co máme.“ A my jim to rádi věříme.

Mohlo by se vám líbit

Chcete mít šťastný vztah? Dodržujte pravidlo 80/20

Ideální poměr 80/20 se osvědčuje v souvislosti s prací a soukromím, způsobem stravování nebo v podnikání. A funguje skvěle i ve vztazích. Jak ho aplikovat v praxi, abyste byli ve vztahu co nejšťastnější?
elle.cz

Zdroj: Mirror.co.uk, PageSix.com, Wikipedia