Zůstali jste s partnerem doma? Víme, jak se spolu zabavit

Tahle doba bude velkým testem mnoha vztahů. Abyste se nehádali, nesmíte se nudit, to je jasné. Pokud vám došly nápady, jak se doma společně zabavit, nevadí. My jich ještě pár máme. Tak který bod si odškrtenete jako první?

Bucket list

Seznam věcí, které jste vždycky chtěli udělat, ale z nějakého důvodu se to zatím nepovedlo, vás teď může zabavit na dlouhou dobu. Můžete si sepsat každý svůj a hádat, co tam asi tak ten druhý může mít. A určitě sepište i jeden společný, pobavíte se a společné plány vás sblíží. Fantazii se meze nekladou. Buďte odvážní a jděte klidně do extrémů. 

Nová sexuální poloha

Prognózy jsou jasné, v prosinci se narodí hodně dětí. Odstřihnutí od světa nás sbližuje a vždycky tomu tak bylo. I když děti zatím nechcete, sexuálním hrátkám nic nebrání. Takže zalovte v paměti, podívejte se na internet a vyzkoušejte sexuální polohy, které vás vždy lákaly. Třeba objevíte novou favoritku.  

Hra na pravdu 

Tenhle bod je jen pro odvážné. Troufáte si vyzradit partnerovi úplně všechno? Nebo některé otázky prostě zakážete? Dejte pozor, aby tahle zábava neskončila velkou hádkou.

Předčítání

Jestli chcete spojit zábavu s romantikou, vezměte do ruky knížku, uvelebte se s partnerem v posteli a vzájemně si předčítejte. 

Cvičení

Už jste zkoušeli cvičit v páru neboli couple workout? Je to tak praštěné, až je to dobré. A pokud nechcete za dobu karantény přibrat sto kilo, cvičení se stejně nevyhnete. A kdy jindy vyzkoušet tuhle legraci než právě teď?

Společné vaření 

Určitě máte doma spoustu kuchařských knih s úžasnými recepty, ale zatím nebyl čas je otevřít. To teď můžete snadno změnit. Vyberte jídlo, které můžete připravovat společně, které jste třeba ještě nejedli a něco nového se při jeho přípravě naučíte. Takže těstoviny s pestem odteď jedině domácí.

co dělat doma s partnerem

Pomáhejte

Pokud patříte k těm šťastným, kteří pomáhat můžou, udělejte to. Můžete třeba doma udělat generální úklid, buď společně, nebo si každý vezměte na starost určitou část. Vyřazené oblečení, knížky nebo nádobí můžete darovat těm, kteří to potřebují. Nabídněte pomoc svým sousedům, šijte roušky nebo běžte darovat krev. Zaregistrujte se třeba na www.sousedskapomoc.cz

Sledujte filmy

Sepište si seznam filmů, které jste chtěli vždycky vidět, ale jednoduše nebyl čas. Udělejte si popkorn a naordinujte si filmový maraton. Ve výběru filmů se střídejte, spravedlnost musí být. 

Prohlížejte si fotky

Trocha nostalgie rozhodně neuškodí, spíše naopak. Zavzpomínejte společně na dobu, kdy jste se ještě neznali, kdy jste se seznámili, jaké bylo první rande/pusa/sex, kde všude jste spolu byli… A pak se vraťte k bodu jedna (bucket list) a naplánujte další společné dobrodružství. 

Naučte se něco nového

Abyste trochu potrápili svoje mozkové buňky, zkuste se naučit něco nového a využít čas doma efektivně. Už jste někdy zkoušeli znakový jazyk? Na webu www.ruce.cz najdete videoslovník nejčastějších slov a vše se snadno naučíte. Znaky jsou většinou jednoduché a logické. Můžete zkusit spolu takhle doma komunikovat a výraz tichá domácnost povznést na jinou úroveň. Nebo se přihlaste do online kurzů www.tichyjazyk.cz, které jsou teď zdarma. Stačí se zaregistrovat jako host a můžete začít.

Filmy a seriály sledujte v cizím jazyce s titulky a zkuste přeložit vaše oblíbené písničky. Nebo se jejich texty naučte konečně správně. Velký výběr najedete třeba na www.karaoketexty.cz.

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA