ELLE KVÍZ: Muži, které jsme milovaly.Vzpomenete si na seriálové idoly?

Nekonečné čekání

Přežít od jednoho dílu seriálu k druhému bylo nekonečné, mučivé! Opustit svého hrdinu v patové situaci a několik dní se trápit a probírat s kamarádkami všechny možné cesty, kterými se jeho osud bude dál ubírat... 90. léta a jejich seriály měly přeci jen něco do sebe. Oč snazší to mají ty z nás, které filmy a seriály žijí dnes. Během binge-watchingu sjedou celý příběh svého televizního miláčka na jeden zátah a nemusí je trápit žádné mučivé otázky. Snad jen, co s ním bude v příští řadě seriálu a jestli dostane stejně zásadní prostor...

Mohlo by se vám líbit

Best of 90‘s: Ikony hudby, módy i technologie, které milujeme dodnes

Každá dekáda má něco do sebe. Teprve časový odstup ukazuje, jak inspirující a vlivná byla. Devadesátky aktuálně slaví velký comeback a jsou dnes považovány za nejvlivnější desetiletí od 60. let. Kultura 90. let byla tak výrazná a vytvořila tolik módních, filmových a hudebních ikon jako žádná jiná dlouho předtím ani potom.
elle.cz

Pamatujete si?

Beverly Hills 90210, Melrose Place, Pobřežní hlídka, Dallas, později telenovely jako Divoký anděl, Barvy lásky a historické trháky jako Troja, Gladiátor nebo Princ z Persie... Dodnes si vybavujeme jména jejich (převážně) mužských hrdinů, jejich účesy, vztahové propletence... otázka je, jak dobře. Zkuste si v našem kvízu otestovat, jak moc vám oblíbení krasavci uvízli pod kůží. Tipujeme, že váš výsledek nebude vůbec špatný!

Zdroj: ČSFD, autorský článek