Tři - dva - jedna! Nová řada Emily in Paris se nezadržitelně blíží!

Žhavá druhá řada

Druhá řada, kterou oblíbená streamovací platforma vydala před Vánocemi 2021, debutovala v žebříčku Global Netflix Top 10 a za první čtyři dny vysílání nasbírala 107,6 milionu zhlédnutí. Během druhé sezóny jsme byli svědky toho, jak se Emily vzpamatovává po milostném vztahu s Gabrielem, ustojí bouři v přátelství se svou kamarádkou Camille, propadne novému objektu milostného zájmu Alfiemu, dozví se, že Sylvie opouští Savoir, a také se rozhodne, že se místo návratu do Chicaga naplno připojí pařížskému týmu. Nakonec se také dozvídá, že Gabriel a Camille jsou zase spolu a přestěhovali se do bytu pod ní.

Emily zůstává v Paříži

Natáčení třetí řady začalo v červnu 2022 a skončilo o čtyři měsíce později. Ačkoli se mezi fanoušky seriálu objevily spekulace, že by se děj mohl přesunout do Berlína, žádná zásadní změna prostředí nás nečeká. Závěr natáčení komentovala představitelka Emily Lily Collins na svém Instagramu: „Slova nedokážou vyjádřit, kolik emocí cítím, když dokončím každou sezónu @emilyinparis a letos tomu není jinak. Opravdu máme nejlepší, nejoddanější štáb a herecké obsazení, které mohu nazvat rodinou. Děkuji vám za podporu, nekonečné povzbuzování a neúnavnou práci na tom, aby se to všechno stalo.“ A jako bychom se dostatečně netěšili, připojila: „Nemůžu se dočkat, až se podělím o to, co jsme vytvořili. Je vous aime tous!...“

Mohlo by se vám líbit

Seriál Emily in Paris: Návrat do budoucnosti a módní pohled Anit

O této show se mluví jako o novém Sexu ve městě. Stojí za ní část stejných tvůrců- scénárista, režisér a producent Darren Star a kostýmní výtvarnice Patricia Field. A nám nezbývá než souhlasit, seriál Emily In Paris vás donutí přehodnotit minimalistický šatník i přezíravý přístup.
elle.cz

Všeho více

A co můžeme očekávat od třetí sezóny? Více milostných trojúhelníků, více dramatu, více smíchu, více módy, více míst, více Francie! Vypadá to, že Emily bude ve třetí sezóně pracovat pro novou agenturu Sylvie i její předchozí šéfku Madeline Wheeler (Kate Walsh). Její milostný život bude stejně složitý. Ve fotografiích sdílených Netflixem to vypadá, že mezi Emily a nováčkem druhé série Alfiem to bude zřejmě žhavé, protože dvojice si v jednom záběru intenzivně hledí do očí. Je tu také snímek dříve nerozlučeného tria Emily, Mindy a Camille – znamená to tedy, že se mezi Emily a Camillou dalo po dramatických událostech z minulé série zase všechno do pořádku? Ale už další obrázek ukazuje Emily a Gabriela, kteří vypadají, jako by spolu vedli napjatou diskuzi, takže mezi nimi není evidentně všechno vyřešeno. Herec Lucas Bravo, představitel Gabriela, naznačil, že ve třetí sezóně je pro fanoušky připraveno několik velkých dramatických změn: „To, co udělalo tuto show úspěšnou, se v příští sezóně objeví s dalšími zvraty."

Elle.cz má možnost vidět třetí řadu seriálu ještě před jejím oficiálním uvedením a o naše dojmy z ní se s vámi exkluzivně podělíme!

Zdroj: Netflix, elle.com, marianne.cz