Jste single? Oslavte to s designovými erotickými hračkami

Každý chce přesně to, co právě nemůže mít. Během pandemie trpíme ponorkou, pokud jsme ve vztahu a nemůžeme opustit kvůli karanténě byt a vidět se i s někým jiným než s naším protějškem. A pokud zrovna s nikým ve vztahu nejsme, máme strach, že to tak zůstane už navždy. Máme pro vás dvě dobré zprávy. Číslo jedna: i toto období jednou pomine. Ta druhá tkví v tom, že skvělý sex, který rozptýlí frustraci i strach, začíná v hlavě a těle každého z nás a nejsou k němu nutně třeba dva.

Mohlo by se vám líbit

Jak koronavirus mění sex: Budoucnost a následky izolace

Od konce nezávazných polibků, rande na jednu noc až k celé generaci vychované s fobií k lidskému dotyku. Jak něco tak lidského a přirozeného, jako je sex, promění koronavirová pandemie?
elle.cz

Sexuální pomůcky jako lék pro tělo i duši

Podle psychologů jsou takzvané sex toys prospěšné nejen pro tělo – posilují například pánevní dno, ale také naší duši. Díky nim dokážeme experimentovat, učíme se o svých touhách, a pak snáze víme, co chceme a potřebujeme od skutečného partnera. Zároveň nám pomohou pochopit, že orgasmus není záležitostí výhradně vztahovou, ale prožitek, který není vázán na nikoho dalšího než na nás samotné.

Dalším velkým benefitem, které v sobě erotické pomůcky skrývají, je nejen rozkoš, ale také sebevědomí. Člověk, který si doslova dokáže užít sám sebe a nestydí se svého těla, je výrazně jistější než ten, který je svázán předsudky. Důležité je se jen do ničeho nenutit a přistupovat ke své sexualitě jako k přirozenému daru, který je přirozenou součástí našeho života.

Náš výběr stylových erotických hraček: