REKLAMA
REKLAMA

Listen Up! Je tu nový podcast od Chanelu s hvězdným obsazením

 

Nalaďte se na stylovější vlnovou délku! Konečně je tady podcast ikonické značky Chanel s názvem Chanel Connects, ve kterém budou zajímavé osobnosti z oblasti kultury řešit v sedmi epizodách otázky ze světa umění, filmu, módy, hudby a zamýšlet se nad tím, jak by se jejich specifická odvětví mohla posunout kupředu. Jak řekla globální vedoucí pro umění a kulturu značky Yana Peel, podcast se zaměří hlavně na to: “na čem záleží nejvíce a co se stane do budoucna.” Komplexně řeší výzvy v kulturním prostředí uprostřed probíhající globální pandemie. Ale nebojte se, nejde o tragikomickou a pochmurnou projekci toho co kdyby a co když... Naopak jednotlivé díly nabízí mnoho optimismu a možnosti cest, kterými půjdeme směrem k lepším zítřkům. 

 

 

My musíme zatleskat především za výběr hostů, který se opravdu povedl. Mezi ty, které uslyšíte, patří například herečky Tilda Swinton a Keira Knightley, tanečníci Akram Khan a Tamara Rojo, umělci Arthur Jafa a Jennifer Packer, designér Es Devlin, bavič Pharrell Williams, kurátor muzea Andrew Bolton a filmaři Lulu Wang, Garrett Bradley a Eliza Hittman.  

Chanel Connect je již druhým podcastem značky. V roce 2017 představila luxusní společnost sérii 3,55, ve které se hluboce ponořila do světa historie drahých a ikonických kabelek, produkce módních přehlídek, a dokonce se dotkla i tématu stylingu VIP osobností na červený koberec.  

 

 

Francouzská značka není jedinou, která v době, kdy zůstáváme izolování doma, nabízí virtuální content. Módní dům Dior představil sérii Dior Talks, která poskytuje rozhovory s feministickými osobnostmi a Valentino zahájil iniciativu #ChezMaisonValentino, která má již pod sebou plejádu opravdu talentovaných celebrit, které pod hlavičkou této akce vystupují na Instagramu.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA