Nový podcast ELLEness: Se Zuzetou o zdraví, dětech i podnikání

Do podcastu ELLEness přijala pozvání podnikatelka, matka a tvůrkyně Zuzana Fryaufová alias Zuzeta, která pravidelně přispívá i do ELLE, má svůj jasný názor a nebojí se otevírat témata, která zrovna hýbou společnosti. Moderátorka Zorka Hejdová s ní probrala sociální sítě, podnikání, zdraví, děti i cestování.  

Bývalá ředitelka Plesu v Opeře se nyní věnuje hlavně psaní, podnikání a svým dětem. V ELLE se zabývá často kontroverzními tématy, které zajímají nejen čtenářky našeho magazínu, ale také početnou skupinu fanoušků a slavných, kteří Zuzetu sledují na sociálních sítí. Ačkoliv se do nelehkých glos Zuzana pouští s vervou, přiznala, že se bojí reakcí lidí, kteří si její „Pěnu dní“ přečtou. Proč tomu tak je? To zjistíte v podcastu ELLEness, ve kterém promluvila o dalších vážných, ale také odlehčených, věcech. 

 

 

Zuzeta, úspěšná žena, která se nebojí vážných slov i činů, promluvila také o vyznání týkající se jejího těla, celkovém zdraví, komunitě na Instagramu, podnikání s papírovým zbožím, předčasném porodu a cestování s dětmi. Velký počet sledujících na své sociální sítí získala právě díky svým příspěvkům o předčasném porodu dcery Matildy. Ty zasáhly a dojaly nespočet žen.  

Fryaufová je feministka, a tak se snaží podpořit ženy, které to v životě nemají lehké. Zároveň se snaží o to, aby si lidé uvědomili, že zdravé tělo i zdravá mysl nejsou samozřejmostí. Z jejího povídání je totiž jasné, že má za sebou, ale bohužel i před sebou, náročné období. Pokud jste na tom podobně, nezoufejte, udělejte si chvilku pro sebe a pusťte si náš podcast. Díl se Zuzetou je ukazatelem toho, že s trápením a nejrůznějšími nelehkými myšlenkami se potýká většina z nás. 

 

O kráse a umění...

elle.cz