Hrdě vystavit – teď! Ty nejlepší plavky pro drobný hrudník

Máte na výběr

Léto je oficiálně tu a s ním i čas na obnovu vašeho plavkového arzenálu. Ať už se chystáte na exotickou dovolenou nebo si jen chcete užít slunce u bazénu na chalupě, je důležité najít plavky, které vám sedí a ve kterých se budete cítit skvěle. Pro menší poprsí je klíčové zaměřit se na střihy, které dokáží vaše přednosti zvýraznit a dodat vám sebevědomí. Společnosti zaměřující se na výrobu prádla a plavek počítají s tím, že naše prsa mají stovky tvarů a velikostí a nabízejí stále více střihů, které pomáhají přesně s tím problémem, který nás pálí. Ani v případě, že máte útlejší hrudník, nemusíte paběrkovat mezi plavkami, které jsou nejmenší zlo, ale můžete si sebevědomě vybírat z modelů, které vám budou vážně lichotit.

Mohlo by se vám líbit

5 plavkových trendů léta 2024: Na vlně minimalismu 90. let i potisků

Trendy letošní letní sezony mají něco pro každého. Jste-li srdcem minimalistka, přichystaly si pro vás ležérní návrat do sladkých devadesátek. Toužíte-li po opulenci, račte plavky pojmout jako váš šperky. Který trend si v létě roku 2024 získá vás?
elle.cz

Malá prsa, skvělá prsa

Možná si myslíte, že k vám příroda nebyla fér, když vás obdařila méně než jiné ženy. Ale je to přesně naopak. Jste to totiž vy, kdo v ruce drží všechny trumfy. Jedině ženy s menším poprsím si totiž skutečně můžou dovolit nosit všechny střihy plavek. Vaše prsa jsou menší, proto pevná a snesou všechny typy plavkových podprsenek. Dokonce i ty, které na větších prsou vypadají vulgárně. Co třeba trend micro bra? Ten je na malá prsa přímo svořen. Jsou to naopak ženy s větším poprsím, které si na něj musí nechat zajít chuť. Nebo top ve stylu bandeau? Vy si nemusíte lámat hlavu s tím, aby zůstal uvázaný tam, kde ho chcete mít. Na rozdíl od žen s většími těžkými prsy ho každou chvíli nemusíte vytahovat o dvě patra výše.

Mohlo by se vám líbit

Ukažte bradavky! V podprsence Kim Kardashian budete víc nahá než nahá

Dělejte si co chcete, je to vaše tělo, prohlašuje Kim Kardashian. V souladu s tímto I Donʼt Give a F**k claimem uvedla na trh další revoluční kousek své značky bodyshapingového oblečení SKIMS. Tentokrát se jedná o podprsenku, která má na povrchu falešné bradavky. V bouři, která se kolem ní rozpoutala, se očekávaně bijí protichůdné názory. Někdo je z ní nadšený, jiný se zase opřel do slut-shamingu. Proč by vám podle našeho názoru nipple bra neměla chybět?
elle.cz

Výstřihy, kostice a lapače pozornosti 

Pokud ale přesto nejste na 100% spokojená s plností svého hrudníku, můžete si vypomoct technickými i optickými vymoženostmi. Začněte hledáním plavek s vycpávkami a integrovanými podprsenkami – ty vašim prsům poskytnou potřebnou podporu a lepší tvar, zejména chybějící horní objem prsou. Nutností jsou také nastavitelná ramínka, protože vám umožní přizpůsobit si plavky přesně podle vašich potřeb a zajistí prsům dokonalé zvednutí. Plavky s kosticemi vám nabídnou extra podporu a tvarování, které může mít obrovský vliv na to, jak vaše poprsí vypadá. Nezapomeňte, že důležitý je i výstřih. Opticky zvětší váš dekolt a dodá vám pocit větší plnosti hrudníku. Pro menší poprsí je skvělou volbou výstřih do V nebo plavky s ozdobnými detaily na hrudníku, jako jsou volány, květiny, výšivky, spony, zipy, apod., které přitáhnou pozornost. Optické iluze jsou vaším nejlepším přítelem. Můžete zvolit například světlejší, nebo výrazněji barevnou (klidně také metalickou) barvu horního dílu oproti tmavšímu nebo decentnějšímu spodnímu dílu.Směle do toho, najděte si svůj ideální plavkový kousek a hrdě ho i se svým hrudníkem vystavte. Aby se vám lépe vybíralo, připravili jsme pro vás v galerii malou nákupní inspiraci.

 

Plavky pro menší prsa: