REKLAMA
REKLAMA

Nový kreativní diář ELLE je tady!

Baví vás magazín ELLE? Nechcete si nechat ujít jediné vydání v průběhu roku? A ještě k tomu od nás dostat dárek? Pak by rozhodně neměl ve vašem dopisu Ježíškovi chybět dárek v podobě předplatného magazínu ELLE. Letos si navíc můžete zvolit jako bonus k předplatnému stylový diář ELLE 2020, který vznikl ve spolupráci naší skvělé grafičky Kateřiny Olexové a značky Momenteeczech. V diáři si můžete kreslit, psát, lepit, malovat, přidávat nebo ubírat listy. Vaší kreativitě se meze nekladou! 

Katko, jaký je diář ELLE pro rok 2020 třemi slovy? 

Ne pro každého.

Čím ses inspirovala? 

Když zrovna nedělám časopis, tak se většinou věnuju různým kolážím. V tom jsem se poslední rok „graficky“ našla, a baví mě spojovat k sobě všechno možné a doplňovat to o zajímavou typografii. Inspirace jako taková žádná nebyla. Prostě si sednu a zkouším, co by mohlo vypadat dobře. Věděla jsem, že chci, aby to mělo trošku „módní“ nádech, proto tam je spojení sochy s modelkou. Také jsem věděla, že chci udělat něco, co mi je přirozené a co je můj rukopis, takže jsem trošku opomněla reference, které jsem obdržela, a udělala to tak, jak to přijde dobré mě. Když jde o kreativní návrh, který považuji spíš za „moje umělecké vyjádření“, tak se moc nedržím předloh, které mi někdo dá. A myslím, že právě proto si mě spousta lidí na kreativní práce vybírá. V redakci už se ví, že dělám koláže „za svých podmínek“.

Jak dlouho jsi design připravovala?

Moc dlouho ne. Většinou si v hlavě předem rozmyslím, co asi tak chci udělat. Nerada sedím u práce zbytečně dlouho a zkouším naslepo různé věci. Většinou mám v hlavě už nějaký plán.

Co tě baví na práci pro magazín ELLE?

Baví mě právě to, že i do časopisu si občas můžu udělat nějakou koláž nebo dostanu prostor se nějak vyjádřit podle svého. Zkrátka že nemusím vždy dělat všechno podle předloh a je tady i místo pro moje kreativní vyjádření.

Používáš sama papírový diář?

Papírový diář používám, ale nebudu tvrdit, že mi to vždy vydrží od ledna do prosince.

Kreativní diář ELLE 2020 si můžete objednat ZDE.

ELLE diář 2020
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA