Toužíte opravdu změnit vaši pleť: Vsaďte na personalizovanou péči

 

Visionářskou stránku v historii kosmetické péče napsal před více než 40 lety biolog Yvan Allouche a jeho manželka fyzioterapeutka Josette. Propojení těchto dvou profesí bylo klíčové. Dr. Allouche využíval své odborné znalosti k vývoji vysoce efektivních produktů, zatímco jeho manželka zjistila, že šetrná manipulace se svaly má velmi příznivý vliv na pokožku, kterou tak dokážete lépe nastimulovat a remodelovat. Aktivujete tak tvorbu kolagenu a elastinu v pleti a dokážete ji zbavit jemných vrásek a zlepšit vyplavení toxinů. Sestavila proto masážní techniky, které se staly nedílnou součástí každého kosmetického ošetření. Tyto techniky v kombinaci s produkty se ukázaly natolik efektivní, že dnes dokáží doslova remodelovat tvář. Výsledkem jsou jasnější kontury, vypnutější pleť, a to bez použití invazivních metod nebo botoxu.

 

Biologique Recherche
Info ikona

 

Značka Biologique Recherche je pověstná svým jedinečným a ikonickým Lotion P50, které si zamilovala nespočetná řada světových celebrit jako například Jennifer Aniston, Kim Kardashian či Victoria Beckham. Sílu brandu ale také posiluje ohromující efektivita produktů, založená na vědeckém přístupu k péči o pleť. Originální metoda ošetření se vždy zakládá na třech fázích. Prvním krokem je vyhodnocení stavu pleti. Inicializační fáze má za úkol vyčistit pleť, jemně exfoliovat a připravit ji, aby mohla v maximální možné míře vstřebat produkty aplikované během poslední fáze ošetření.

Biologique Recherche
Info ikona

Skin Instant

Kromě toho, že produkty Biologique Recherche jsou nesmírně efektivní, se na jejich samotném účinku podepisuje i unikátní personalizovaný přístup. Každý z nás má odlišnou pleť, stejně jako otisky prstů. Právě proto je na míru nastavená péče klíčem k úspěchu. Pokožka není jenom suchá, mastná, nebo problematická. Neustále se mění, dokonce i během dne. Proto vždy kosmetička zohledňuje její stav, roční období a mnoho dalších vnějších i vnitřních faktorů, které se na stavu pleti projevují. Značka pracuje s termínem Skin Instant© (tzv. aktuální stav pleti). Každá klientka má tedy individuálně nastavenou péči s ohledem na to, jestli řeší dehydrataci, pigmentaci, akné nebo třeba symptomy stárnoucí pleti.

Produkty obsahují vysoce aktivní ingredience, které cíleně řeší dané problémy, z tohoto důvodu není možné zakoupit kosmetiku nikde jinde než v autorizovaných salonech po konzultaci s kosmetickou specialistkou. Tyto produkty dokážou efektivně řešit také velmi problematickou pleť zasaženou například silnou formou akné nebo dermatitidou bez použití kortikoidní látek. Musíte být ale trpěliví a naslouchat radám kosmetické specialistky. Nějaký čas to samozřejmě trvá, než se pleť uzdraví, ale výsledky jsou pak trvalé, protože problémy se řeší do hloubky a komplexně. Odborníci v salonu s vámi vždy projdou vaše každodenní kosmetické rituály, jsou tak odhaleny případné chyby, které můžete následně napravit. Při pravidelných návštěvách se vám tak dostane detailního kosmetického koučinku.

 

Biologique Recherche
Info ikona

 

Pár základních rad pro krásnou pleť:

1. Nezanedbávejte pravidelné čištění pleti, i pokud nejste právě nalíčená. Pleť by se měla optimálně čistit dvakrát denně, ráno a večer. Usazují se na ní totiž veškeré nečistoty z ovzduší.

2. Pleť hydratujte, hydratujte a znovu hydratujte!

3. Velmi důležité je také užívání studené vody především pro smívání produktů. Samotná studená voda dokáže s pletí zázraky.

4. Speciálně v nanášení přípravků mnoho žen chybuje. Produkty by se vždy měly nanášet vzestupně, proti směru gravitace na dekolt, krk a obličej jemnou automasáží.

5. Nezapomínejte chránit pleť proti slunečnímu záření, které dramaticky urychluje stárnutí pleti.

Více o kosmetice Biologique Recherche se dozvíte na webu: www.biologique-recherche.com A Biologique Recherche uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

Během Ellephoria také můžete navštívit stánek Biologique Recherche, kde bude probíhat diagnostika pleti, konzultace a zároveň zde vylosují 3 výherce 90 minutového kosmetického ošetření!

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA