5+1 důvodů, proč si pořídit březnové vydání ELLE zasvěcené trendům

1. Trendy se hlásí o slovo a je jen na vás, jaký z nich pozvete do svého šatníku. Móda je hra a vy určujete její pravidla. Kterou fashion role play si zvolíte? Budete Glitter Tomboy, mob wife, nebo si osvojíte denim on denim?

2. Žádný sex, lepší sex? Celibát zažívá boom, už je tomu tak. A my si tak procházíme velkou sexuální recesí, která přepisuje pravidla intimity. Mluvíme i o dění ve vaší ložnici?

3. 30 let, 30 jedinečných žen = ELLE Women Awards. Odhalujeme druhou desítku mimořádných žen, kterým česká ELLE v 30. roce své existence vzdává hold, nominovaných v šesti kategoriích za úspěchy v uplynulém roce. 

4. Korejská kosmetika je stále na výsluní. Své o tom ví i biochemička Vendula Ficelová, která si pro vás připravila 7 věcí, které musíte o asijské péči o pleť vědět. A k tomu navrch vybírá ty nejlákavější lahůdky z jejího repertoáru.

5. Vydáme se na cestu do Austrálie! Jestli se vám při pomyšlení na tento kontinent vybaví slunce, pláž, surfaři a nekonečná pohoda, představujete si tento ráj na zemi správně. Ovšem Austrálie má mnohem více co nabídnout a za tu dlouhou cestu její návštěva stojí. 

Vydání až ke dveřím zdarma

Březnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Tentokrát je k dostání i společně s vyladěným trendy nealkoholickým nápojem bez cukru a sladidel Cans, a to ve dvou příchutích. Enjoy!