Beauty Talk s Amandou Seyfried

Vstávám… kolem půl osmé, když se probouzejí moje děti. Potřebuji zhruba
sedm hodin spánku, osm už je pro mě opravdový luxus! Pak přebalím syna a pustím psa Finna ven. Poté si udělám kávu, nakrmím psa a znovu ho vypustím ven a dám dětem mléko. Potom už popíjím kávu, háčkuju nebo pletu…

Snídám… každé ráno si uvařím černou kávu a k ní si dám misku ovesné kaše Daily Harvest. Když jsme ve městě, dáváme si bagely z kosher  lahůdkářství Zabar’s.

Zachráncem krásy… je dvakrát denně si umýt obličej. Poté, co nakrmím všechna naše zvířata (a odnáším si na tváři všechno možné včetně kousků slámy a sena), ho opláchnu a natřu svým oblíbeným sérem Lancôme Rénergie HCF Triple, jež obsahuje tři účinné látky. A jelikož jsem si vědoma nebezpečí vystavení UV záření a významu používání opalovacího krému, nechybí v mém arzenálu Lancôme UV Expert Aqua Gel.

Před sprchou… provádím suché kartáčování. Začala jsem to dělat, protože na to přísahá moje kamarádka, herečka Michaela Watkins.

Mohlo by se vám líbit

Beauty talk s Elizabeth Barbalich

Úspěšná vědkyně se těsně před čtyřicítkou rozhodla změnit svůj život. Touha rozpustit stres ve zdravém životním stylu ji nakonec dovedla až k založení vlastní kosmetické značky Antipodes. Ta kombinuje unikátní ingredience z panenské přírody Nového Zélandu, nejnovější vědecké poznatky, udržitelnost a neuvěřitelné výsledky, které můžete vyzkoušet na vlastní kůži.
elle.cz

Vlasy… si myji každý čtvrtý den a pečlivě je pročešu, zatímco nechávám působit kondicionér. Poté jej vymyju a nanesu ještě jednou. Upravím je mojí oblíbenou žehličkou. Krásně je vyhladím od kořínků až po konečky.

Nejlepší rada… kterou jsem dostala od své maminky, byla, že méně je více.

Moje kosmetická rutina... je vcelku jednoduchá. Když jsem doma, líčím se jen zřídka. Používám řasenku Lancôme Lash Idôle, make-up Lancôme Teint Idole Ultra Wear Foundation a svůj korálový Lancôme Juicy Tube.

Oblíbený party look… jsou obvykle kouřové oči a růžová pusa. V poslední době mám však nejraději černou tekutou linkou. Typicky francouzsky šik! Navíc myslím, že sluší každému.

Největší kosmetický objev… je jednoznačně retionol!

V zrcadle vidím… zrající sebevědomou ženu. Čím jsem starší, tím víc jsem ve svém těle spokojená, protože dokázalo krásné věci. Krása je pro mě teď hodně spojená s emocemi – tím, že se oprostím od negativních myšlenek a vědomě si vybírám to, co k sobě pouštím.

Čím jsem starší, tím víc jsem sebevědomá a spokojená ve svém těle.

Můj beauty hack…  je důsledná péče o rty bambuckým máslem. Natírejte si je půl minuty, a uvidíte, jak se vlhkost hezky uzamkne uvnitř.

Nejbláznivější věc… kterou jsem udělala ve jménu krásy, je botox!

Obědvám… obvykle sendvič s krocaním masem nebo salát Caesar. Také miluji italskou a libanonskou kuchyni. Stravuji se s mírou, ale vím, že zeleninu potřebuji mít každý den.

Sport… je pro mě hlavně skákání přes švihadlo, tenis, když je to možné, a pilates. Když cvičím – byť jen krátkou dobu – dochází k uvolňování endorfinů, a tím pádem mám i lepší náladu.

Nejlepší péče o obličej… je laserové ošetření.

Oblíbená vůně… je olej Noto. Používám ho na vlasy a zbytek si dám na krk a nehty. Krásně voní! Dříve jsem milovala hlavně květinové vůně, ale teď mám raději santalové dřevo a kouřové vůně.

Můj večerní rituál… je druhé mytí obličeje. Tentokrát exfoliačním mýdlem (pozornost věnuji zejména krku). Poté do pleti vmasíruji své oblíbené zmiňované  sérum Lancôme Rénergie HCF Triple Serum, políbím děti na dobrou noc, nastavím budík a natřu si rty pomádou Eu‘Genia s bambuckým máslem.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom aktuálním, březnovém, jsme vyzpovídali Paris Jackson. Ještě svůj výtisk nemáte? Objednat si ho můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Mohlo by se vám líbit

Retinol bez vedlejších účinků? Přírodní beauty zázrak bakuchiol

Na účinky retinolu se pěly ódy, byl jednou z nejmódnějších kosmetických ingrediencí posledních let, jenže pak jsme zjistili, že může zapříčinit vznik pigmentových skvrn a nepříjemně vysušovat. Naštěstí se rychle objevila lepší a 100% přírodní alternativa jménem bakuchiol. Co je tenhle zázračný olej zač a kde ho sehnat?
elle.cz