Beauty Talk s Antonelou Roccuzzo

Vstávám… okolo sedmé hodiny. Potom budím svoje tři syny do školy. Každý den se snažím spát aspoň osm hodin, kvalitní spánek je pro mě základ.

Den začínám… pusou mým třem malým šampionům – Thiagovi, Mateovi a Cirovi.

Moje beauty rutina… je především rychlá. Se třemi malými dětmi je to prakticky sport! Po umytí obličeje si nanesu sérum a hydratační krém masážními pohyby tak, jak to dělá moje kosmetička. Oběma rukama, začínám u linie čelisti, pokračuji přes tváře a jedu až na čelo. Poté si udělám skvělý koktejl Collagen Peptides od Vital Proteins pro zdraví pokožky, vlasů, nehtů a kloubů.

Ve sprše…se soustředím hlavně na hydrataci. Poté celé tělo natřu svým oblíbeným olejem Golden Radiance Body Oil od Freshly Cosmetics.

O vlasy se starám… Používám hluboce hydratační péči z řady Abeille Royale, Scalp & Hair od Guerlain. Po šamponu a kondicionéru nanesu masku a nechávám ji působit. Tato rutina má obrovský vliv na kvalitu mých vlasů, jsou lesklé a plné života. Vždycky jsem měla zdravé, dlouhé vlasy, ale po porodu šla jejich kvalita hodně dolů, začaly se lámat a řídnout. Proto jsem se o jejich zdraví začala hodně zajímat.

Beauty Talk s Jenou Covello

elle.cz

Styling… co se týká následné úpravy, za žádnou cenu vlasy nepřesušuji fénem ani žehličkou.

Nejlepší rada… kterou jsem dostala, byla abych se o sebe starala nejenom zvenku, ale i zevnitř a snažila se najít v životě rovnováhu.

Líčím se… minimálně. Udělám si lehký make-up a dám si trochu rozjasňovače. Oči zvýrazním řasenkou a na pusu dám oblíbenou rtěnku.

Oblíbený party make-up… je co nejpřirozenější. Jsem ráda, když po nalíčení pořád poznám samu sebe. Není mi příjemné na sobě nosit vrstvy líčidel. Když mě čeká nějaká speciální událost, mám ráda, když make-up artistka začíná přípravou pleti a hezky ji přirozeně rozzáří. Co se týče líčení, líbí se mi nude tóny, zejména na rtech. Pokud se výjimečně rozhodnu použít třeba červenou, o to víc ztlumím oči.

Největším objevem… jsou AHA kyseliny a léčivá síla medu.

„Když se podívám do zrcadla bez ohledu na konkrétní den nebo moment, bývám spokojená a šťastná s tím, co vidím.“

Cvičím… Šestkrát týdně. Ve sportu jsem konzistentní. Třikrát týdně posiluji nohy, dvakrát horní polovinu těla a jednou týdně mám intervalový trénink Hiit. Když jsem ještě žila v Barceloně, dělala jsem box, to bylo skvělé. Cvičím vždy ráno. Sport perfektně nastartuje můj den.

Oblíbená vůně… je legendární Light Blue od Dolce & Gabbana. Klasika, kterou před více než dvaceti lety vytvořil parfémář Olivier Cresp.

Večer… používám svůj osvědčený mix: smíchám čísticí pěnu Caudalie s jejich čisticím olejem, odlíčím se a zároveň odstraním zbytky veškerých nečistot.

Poslední jídlo na zemi… by bylo kuře milanese s rýží.

Před usnutím… čtu. Je to chvilka jen pro mě, kdy odpočívám, děti spí a já s dobrou knihou končím den.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom nejnovějším, zářijovém, najdete další beauty zpověď. Vychází již ve středu 16. srpna, předplatitelé mají svůj výtisk již dnes. Objednat si svůj výtisk můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

cara

Zdroj: Autorský článek