Beauty talk s Nadiou Caterinou Munno

Krása…

je pro mě cokoli, co lidi přinutí se na chvíli zastavit a zbaví nás zloby a negativní energie. Ostatně jedním z nejstarších sporů je to, jak vlastně definice krásy zní a jaká by krása měla mít pravidla.

Zlomovým bodem…

mojí kariéry bylo, když jsem si uvědomila, že se díky mně miliony lidí na celém světě cítí dobře. Neuplyne hodina, aby mi někdo neřekl,  jak moc ho moje videa povzbuzují a připomínají mu, jak je nádherný.

Největším úspěchem…

je moje nová kuchařka A Just Gorgeous Cookbook, která právě teď vychází. Se svým týmem jsem ji připravovala sedm měsíců a každý recept jsme třikrát zkontrolovali, aby přesně vystihoval všechny chutě Itálie. Tohle je skutečně nejlepší kuchařka těstovin, která kdy existovala.

Nejoblíbenějším…

receptem z mojí knihy jsou Lasagna Ragu di Lady Caterina podle mojí babičky Kateřiny. Je to vrstva za vrstvou dokonale smíchaných ingrediencí, které, pokud se připraví správně, pravděpodobně změní váš život. 

Den začíná…

okolo osmé ranní, kdy mě přes okno začne slunce líbat na tvář. Jako správná Italka pak snídám cappuccino a cornetto (italskou obdobu croissantu), moje geny si je žádají.

Beauty talk s Terezou Popovič

elle.cz

Přes den…

se snažím nelíčit. Celé moje dospívání vedly moje babičky a tetičky ‚osvětovou kampaň‘ za přirozenou pleť. Teď, když jim táhne na osmdesát a jsou pořád nádherné, jim musím dát za pravdu, že to skutečně funguje.

Když jdu ven…

inspiruji  se v líčení šedesátými a sedmdesátými lety. Svými oblíbenými stíny Born This Way od Too Faced si namaluji kouřové oči a k tomu přidám červenou signature rtěnku The Pasta Queen.

Když nestíhám…

udělám si výrazné oči. Ty jsou oknem do duše – vaší i těch ostatních.  Je to nejlepší rozptýlení, které vám dá zapomenout, že jste nestihla nanést pořádně make-up a všechny další produkty.

Fyzičku trénuji…

přípravou pasty, což je poměrně náročný trénink, který mi pomáhá zpevnit postavu a vytvarovat bicepsy (a taky spálit kalorie). A na  závěr dne si dávám ostřejší procházku.

Relaxuji…

způsobem, který jsem okoukala u své rodiny žijící na pobřeží Amalfi. Tam jsme vždy v podvečer vyšli na terasu, užívali si zbytky slunce a u dobrého čaje probírali veškeré drby a smáli se. Jo a Amazon Prime mě také velmi dobře dokáže uklidnit! (smích)

Nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala , zněla, aby všechno bylo akorát. Poučila jsem se v tom smyslu, že je důležité žít ten nejkrásnější život.

Voním se…

Mojí oblíbenou vůní je Another 13 od Le Labo, kterou značka vytvořila ve spolupráci se zakladatelkou slavného pařížského concept storu Colette Sarah Andelman. Evokuje ve mně smyslnost.

V kabelce…

nosím svůj oblíbený lesk na rty Gloss Bomb od Fenty Beauty, náhrdelník z těstovin pro štěstí, peněženku Gucci, rtěnku Chartlotte Tilbury a polaroidy mojí dcery Penelope Dolce.

Nejbláznivější věcí…

ve jménu krásy bylo pózování na Španělských schodech, kde jsem se snažila nafotit tu nejlepší glamour fotku, na které si rukou dávám těstoviny do pusy a snažím se tvářit svůdně, zatímco mě odhánějí policisté a sledují davy lidí. Výsledek mimochodem také najdete v knize.

Na instagramu…

se každý měsíc zakoukám do někoho nového. Teď je to herečka Reese Witherspoon, silná inspirativní žena, která miluje svoji rodinu a přátele stejně velkou láskou jako já.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA