Prosincový úvodník Valentiny Nízké

Ačkoli mi bylo velkou ctí vést časopis po boku skvělého týmu pro neméně skvělé čtenářky, je čas vystoupit z komfortní zóny a otevřít se novým možnostem. To jsou ostatně myšlenky, které se vám na stránkách ELLE snažíme dlouhodobě předávat, proto nemůžu jinak než je aplikovat sama na sebe.

Velkou radost mi dělá skutečnost, že zrovna v tomto mém posledním vydání vás seznámíme se stovkou (plus česko-slovenskou dvanáctkou) obdivuhodných žen, které jsme vybrali dohromady s ostatními světovými edicemi ELLE. Společným rysem všech z nich je určitě velká odvaha, kterou i mně jejich příběhy do nové pracovní etapy dodaly. Bez zpochybnění statu quo nemůžeme zjistit, jestli nás někde nečeká ještě něco jiného, co nás bude také naplňovat. Přijmout výzvu a naučit se něco nového, protože jen tak se můžeme posouvat kupředu.

Přeji vám do budoucna, abyste se nebáli rozhodnout se jinak, než se od vás očekává, pokud to tak cítíte. Na ničem jiném než na tom, co v hloubi duše považujete za správné, totiž nezáleží. 

Valentina Nízká
Info ikona

Vydání až ke dveřím zdarma

Prosincové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA