ÚNOROVÁ ELLE JAKO POSELSTVÍ LÁSKY

 

Přestaňte čekat na vhodnou příležitost a jděte po svém vytouženém modelu už teď! ELLE pro vás připravila výběr těch nejkrásnějších hodinek.

Pavlína Němcová slaví padesátiny a my se tomu zdráháme uvěřit! Topmodelka v otevřeném rozhovoru mluví o těžkém uplynulém roce, o svém životě, o lásce i o plánech do budoucna.

Co to je energetické milování a jak vykročit na cestu neotantry a zažívat celotělové orgasmy, Vám prozradí sexuální koučka Bibi Brzozka, která učí ženy nestydět se za své sny, přání a touhy.

Topmodelka Daniela Peštová a hudebník Palo Habera. Herečka Elizaveta Maximová a režisér Marek Jarkovský. Modelka Amanda Diaz a tanečník Fraser Roach. Modelka Veronika Hejlíková a herec Lukáš Hejlík. Stylista Miroslav Romaniv a youtuber Karel Kovář alias Kovy. Ve fashion story nazvané Love Affairs vám pět VIP párů ukáže, jaká umí láska být – romantická, hravá, vášnivá, ale hlavně opravdová.

34 kosmetických redaktorek vybralo nejlepší beauty produkty roku v šesti kategoriích. Zjistěte, jak dopadlo hlasování ELLE International Beauty Awards a bez čeho se ve své rutině neobejdete.

Prozkoumejte s únorovou ELLE, co všechno znamená láska!

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Únorové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.