REKLAMA

Vychází říjnová ELLE plná módních trendů

V novém vydání na vás čeká nálož fashion i beauty trendů nadcházející sezóny. Hlavní roli tentokrát hrají barvy, optimismus nebo výrazné líčení. Prozradíme Vám proč se vrací styl grunge nebo co byste si měli v říjnu přečíst, poslechnout a co vidět.

 

fashion bible – ta nejlepší inspirace z přehlídek a street stylu pro novou sezonu

 

Hvězdou říjnového čísla je topmodelka Karolína Kurková, kterou jsme fotili až v dalekém Miami a poskytla nám exkluzivní rozhovor: „Nejen módní byznys se mění. Všichni musíme přemýšlet a pracovat jinak.“ reaguje Karolína na aktuální dění ve světě módy. Vyzpovídali jsme čtyři ženy, které pracují v módní branži a vyfotili je v jejich oblíbených outfitech. Na výlet vás tentokrát vezmeme do města módy – Paříže. Představíme vám nadějné designéry a poradíme, jak na zářivě bílý úsměv. Co dělat když se z přemýšlení stane otrava? Overthinking je nemoc dnešní doby a má negativní vliv na naše tělo a duši. Poradíme vám, jak se tohoto zlozvyku konečně zbavit.

V nové ELLE toho na vás čeká ještě mnohem víc. K říjnovému vydání navíc získáte šampon GOSH rose oil nebo anti-pollution v plné velikosti. 

Přejeme vám příjemné podzimní čtení a dávku inspirace, 

Vaše ELLE

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA