Posilte imunitu megadávkou vitaminu C

Infuzí se vitaminy dostanou přímo do krve v množství, které je ve srovnání s běžným preventivním užíváním mnohem účinnější. Vitaminy podávané v infuzích působí jako radikální prevence, mají významný vliv na zlepšení imunity, ale také na zrychlení metabolismu, zlepšení stavu pleti, posilují vlasy a nehty a pozitivně ovlivňují naši náladu i životní energii.

Infuzní terapie jsou mezi veřejností stále více oblíbené především kvůli jejich nenáročné a rychlé aplikaci. Celá procedura v podstatě spočívá pouze v tom, že si 30 minut například čtete časopis a během toho je vám podávána obrovská dávka potřebného vitaminu. Samotné účinky pocítíte prakticky během několika minut. Kromě toho, že váš imunitní systém bude ve vrcholné kondici, vitaminy výrazně potlačí stres a fyzickou únavou. Vedlejším efektem je rozzářená pleť a přirozeně vitální vzhled. Už chápete, proč to všechny celebrity milují?

Zeptali jsme se na zásadní otázky ohledně vitamínových infuzí předních českých lékařů:

Jak můžeme imunitu posílit infuzemi, o kterých se teď hodně mluví? 

Infuzní léčbou jsme schopni posílit nespecifickou část imunity – tj. jsme schopni v dostatečném množství a v reálném čase do oběhu dostat látky, které imunita a tvorba protilátek vyžaduje. Současné urychlení detoxikačních procesů (likvidace cizorodých – toxických látek) zlepšuje energetický metabolismus, a pomáhá tak vytvořit dostatek energie, který může být využit nejenom pro imunitu. Na udržení stability vnitřního prostředí a tvorbu protilátek vynakládáme až 50 % získané energie. 

„Jestliže budete mít v pořádku imunitu, zvládnete snáz infekční onemocnění, zvládnete i detoxikaci, a dokonce nemusí dojít ani ke vzniku onkologických čí cévních onemocnění,“ vysvětluje přední odborník na biochemii Lubomír Novák z Kliniky YES VISAGE a dodává, že pokud máte dobrou imunitu, také pomaleji stárnete.

Co infuze obsahují?

Revitalizační infuze obsahují řadu látek – vitaminy, antioxidanty, stopové prvky, některé alkalické či přechodné kovy – například chrom, mangan, železo, měď, zinek, selen, molybden, hořčík aj. Dále kyselinu panthotenovou i listovou. Individuálně se podávají i malé dávky některých hormonů (nadledvinek) včetně látek stimulujících nervové buňky k lepší kooperaci. Složení infuzí respektuje individuální odlišnosti vyplývající z vrozených dispozic i vlivů zevního prostředí. Infuzní léčba a prevence je pro každého klienta sestavena s ohledem na jeho stav. Z uvedených důvodů se požaduje před infuzní léčbou interní vyšetření a metabolický screening.

V čem se liší podávání vitaminů infuzí a výživovými doplňky?

Tělo miluje vitaminy a minerály a za správnou péči vám umí také poděkovat především mladistvou vitalitou, skvělou koncentrací a viditelně krásnějším vzhledem. Příjem dostatečného množství všech látek je pro mnohé z nás ovšem v běžném životním stylu problém, často nás nezachrání ani výživové doplňky. „Například u vitaminu C výživové doplňky dodají z účinných látek jenom zlomek, který běžně obsahují například citrusy. Infuzní aplikace podává vitamin C přímo do krve, kde se nejlépe vstřebá, a dosáhnete tak maximálního efektu,“ říká lékařka Veronika Šimková z Kliniky GHC Praha.

Doporučuje se série 3-5 infuzí aplikovaných v týdenních intervalech zopakovat každých 6 měsíců.

ELLE Beauty Club doporučuje tyto kliniky:

 

GHC KLINIKA 

YES VISAGE

ASKLEPION

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)