REKLAMA
REKLAMA

Jarní detox pleti 1 2 3 4 5

Text: Karolína Wernerová

Stres, nezdravá strava, nedostatek spánku, znečištěné životní prostředí, ale i špatná péče o pokožku způsobují, že pleť působí na první pohled unaveně, zašedle a celkově nezdravě. A to přece nechceme! Proto je dobré pleti dopřát jednou za čas očistu.

JAK NA TO ?

  1. JSTE TO, CO JÍTE

Ne nadarmo se říká - jste to, co jíte. A jestli chcete své pleti dopřát pořádný detox, musíte začít právě u toho. Stačí ze svého jídelníčku vyřadit cukr, alkohol, maso, kávu, mléko, sýry, výrobky z pšeničné mouky, a zařadit stravu bohatou na vitamíny a minerály.

  1. VODA, ČO MA DRŽÍ NAD UNAVENOU PLETÍ

Věřte Elánu a pijte hodně vody. Je to základ všeho. Pro detox je dobré každé ráno vypít vlažnou vodu s citronem a přidat špetku kurkumy. Pěkně Vás to rozproudí a začnete den zlehka.

  1. SPRÁVNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

Bez toho to nepůjde a jestli ještě nevíte, jak se správně čistí pleť, tak se styďte. Pamatujte si, že dvojitým čištěním ještě nikdo nic nezkazil, ba naopak. Pro ještě důkladnější čištění můžete použít sonický kartáček a dobrým parťákem Vám budou detoxikační masky.

  1. VEMTE PLEŤ NA VÝLET

To je nejen na Vás, které se malují i do fitka. Prosím Vás i vy máte víkend, tak ho dopřejte i své pleti. Vyčištěnou a hydratovanou jí vemte do přírody a hluboce jí prodýchejte. Nejen ona Vám poděkuje.

  1. VYPNĚTE TY SMARTPHONY

Modré světlo, které na Vás září ze smartphonů a počítačů, nenarušuje jen spánek, ale urychluje i stárnutí pokožky. Místo večerního projíždění instagramu si radši zkuste konečně přečíst knížku, kterou už dlouho odkládáte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA