Chiara Ferragni má vlastní make-up kolekci!

text: Veronika Kučerová

Co Chiara společně s Lancômem připravily? Vsadily na jistotu a zařadily Lancôme bestsellery, kterým dodaly nový design. Nová řada má typický flitrový obal s „flirting eyes“, který je pro Chiařiny produkty tak typický. Pokud jste do této chvíle odolávaly, tohle je určitě příležitost si nějaký ikonický produkt pořídit. Chiara se ale nepodílela jen na designu obalů, vytvořila i vlastní produkt a dala si záležet na tom, aby kousky sedly všem tónům pleti.

Chiara Ferragni má vlastní make-up kolekci!

Redesignu se dočkala například legendární řasenka Hypnôse Drama, rtěnka L'absolu Mademoiselle Shineale hlavní hvězdou kolekce je paletka Flirting Palette vytvořená přímo Chiarou. Pomocí této multifunkční paletky byste měly jednoduše zvládnout celý make-up look! Kromě toho, že samotný obal vypadá fantasticky, najdeme uvnitř oční stíny, rtěnky, tvářenku, lesk na rty a rozjasňovače. Paletku navrhla Chiara tak, jak by si sama představovala ideální make-up produkt. 

Celá kolekce má být podle Chiary koketní a zábavná a my věříme, že dodá sebevědomí nejedné z vás. Ačkoli tuto řadu uvedla exkluzivně parfumerie Douglas v Římě, u nás najdete kolekci v parfumeriích Sephora. Tak co si vyberete? 

Chiara Ferragni má vlastní make-up kolekci!