Potřebuje Bianca Censori zachránit před Kanyem? Možná je to naopak

Mrkni dvakrát

Mrkni dvakrát, jestli potřebuješ pomoct,“ dělají si legraci lidé na sociálních sítích a připomínají Biance Censori tajné znamení pro oběti týrání a manipulace. Všimli si totiž, že se Bianca na veřejnosti po boku Kanyeho nikdy neusmívá. Naopak se vždy tváří jako vyděšená laň. Je možné, že i to je součást její image, kterou pečlivě zvolili s designerským géniem Kanyem. Dvojice se rozhodla čeřit vody svou „podivností“, která jim zajišťuje publicitu, kdekoli se objeví. Paparazzi jsou ve střehu, v čem se Bianca s Kaynem ukážou tentokrát. Zatímco rapper a módní designér už delší dobu poněkud nenápaditě volí all-black modely s kapucí nebo rovnou všezahalující kuklou na hlavě, po své manželce požaduje odvážnější prezentaci.

Jedna sexy moc, druhá akorát?

Bianca zásadně nenosí podprsenky a téměř vždy místo kalhot obléká pouze punčochy, pod kterými nemívá ani spodní kalhotky. Pokud už si oblékne něco, co zahalí její intimní partie i prsy, je to zásadně transparentní, a to nejen pod blesky objektivů, ale i při pohledu pouhým okem. Už byla viděna v pláštěnce, pod kterou neměla vůbec nic, v koženém trojúhelníku zahalujícím její tělo pouze zepředu a zezadu nebo v body sestávajícím pouze ze šnůrek a s koženou kuklou na hlavě. Aby nebylo vidět úplně všechno, ty nejintimnější partie si kryje mobilem. Ironie, že se tak obléká manželka člověka, který svou ex Kim Kardashian kritizoval za to, že při propagaci její značky SKIMS volí sexualizované způsoby, a který také prohlásil, že šaty od Thierry Muglera, které měla na sobě na Met Gala v roce 2019, byly „příliš sexy“.

Mohlo by se vám líbit

Kim Kardashian vs Bianca Censori. Kdo z žen Kanye Westa je stylovější?

Jedna se s ním rozvedla a druhá si ho zanedlouho poté v tichosti vzala. Ačkoli vzájemná tisková prohlášení jsou zalitá sluncem, spekuluje se o tom, že ve skutečnosti mezi bývalou i současnou ženou Kanye Westa probíhá soupeření. V něm nejde ani tak o Kanyeho, jako o ego a titul módní ikony. Která z žen Kanyeho je podle vás zajímavější osobnost?
elle.cz

Je to jiný člověk

Od chvíle, kdy se pár nechal v soukromí sezdat, rostou obavy Biančiných přátel a rodiny. Postupně všichni vyjadřují strach z toho, že se 29letá Australanka změnila a už není osobou, kterou znávali. Zdroj z okolí její rodiny také tvrdí, že její rodiče Leo a Alexandra jsou znepokojení mnoha „nechutnými“ modely oblečení, v nichž se jejich dcera nechala v uplynulých měsících vidět. V Itálii a ve Francii, které s Bianca s Kanyem v posledním půl roce navštívili, dokonce Biance hrozí vysoké pokuty za pohoršování na veřejnosti. „Její rodiče jsou z toho zoufalí, protože takhle ji neznají,“ řekl zdroj. „Nikdy taková nebyla a jsou si jistí, že by to nedělala, pokud by nebyla pod absolutním Kanyeho vlivem.“ Matka Alexandra už dokonce vyrazila za Biancou na záchrannou misi. Chtěla se sama přesvědčit o tom, jak to s jejich dcerou je. Protože se ale po její návštěvě nic nezměnilo, chce se do všeho vložit i táta. Plánuje si zetě pozvat do Austrálie „na kobereček“. A i když je Kanye vlivná osobnost, neměl by si být příliš jistý sám sebou. Biančin otec Leo Censori byl totiž podle webu Page Six v 80. letech známou postavou australského podsvětí. Bianca dobře ví, že by v tomto případě na sebe narazily dvě velmi tvrdé a horké hlavy a do společného setkání s rodiči a manželem se rozhodne nijak nehrne.

Mohlo by se vám líbit

Bianca Censori: nová módní ikona, nebo oběť crazy Kanye Westa?

Kanye West a jeho nová žena Bianca Censori se už nějaký čas nacházejí v Itálii. Zpočátku veřejnost jejich módní excesy brala jen jako cílenou provokaci k získání pozornosti. Teď už se lidé začínají obávat, jestli za tím nestojí něco víc. Zaznívají otázky, jestli je Kanye psychicky v pořádku a jestli jeho vliv na Biancu není destruktivní?
elle.cz

Plán hry

Další zasvěcenec, tentokrát z Biančina okolí, nicméně tvrdí, že pokud jde o její módní kousky, které přitahují pozornost, není k jejich nošení nucena, jak se mnozí obávají. Ve skutečnosti má prý Bianca vytyčený cíl a k jeho dosažení jí má pomoct právě její nově nabytá popularita. Bianca je vystudovaná architektka a než si vzala Kanyeho, pracovala nějakou dobu v jeho společnosti. Je tedy evidentně velmi cílevědomá, inteligentní a schopná. Vycházející módní hvězda možná vůbec není pouhou Kanyeho manželkou a trofejí, ale někým, kdo intenzivně spolupracuje s Kanyem na budování jeho impéria. Kromě vedení designerského týmu pro Kanyeho módní značku Yeezy, je od listopadu 2023 Bianca uvedena jako manažerka společnosti Oxpaha LLC, kterou Kanye založil v říjnu 2023. „Do svého manželství s Kanyem investovala dost sil a její herní plán už začíná nabývat obrysy,“ vysvětlil zdroj. „Má vlastnický podíl v jeho módní značce, je jedinou modelkou v jeho nejnovějším videu a na obálce Vultures, má podíl na jeho hudební tvorbě, je hlavní jednatelkou a má plnou moc v jeho nákupech nemovitostí a také v dalších Kanyeho aktivitách, které mu generují zisk,“ vysvětlil zasvěcenec. „Je to velmi chytrá žena a zdá se, že ve svých nechutných outfitech má prsty stejně jako on. Vždycky uměla riskovat, a ví, že tohle je její chvíle, která ale nebude trvat věčně.“ Kdo ví, kdo je nakonec čí obětí a jaké má který z extravagantní dvojice plány do budoucna. Možná, že obavy a soucit veřejnosti by vůbec neměly patřit Biance.

Mohlo by se vám líbit

Sociopatky: čím se vyznačují a jak je poznáte?

Na celém světě je jsou přibližně 4% populace sociopati. To není zrovna málo. Na začátku vztahu sociopata poznáte jen těžko. Jsou totiž mistři přetvářky a manipulace. Problém však většinou nastává v dlouhodobém vztahu a společném soužití. Víte, jak takové lidi poznat? Možná jste se s někým takovým již setkala, jen o tom nevíte.
elle.cz

Zdroj: PageSix.com, DailyMail.co.uk