Cancelled: Princezna Kate smazala diář. Do konce roku ji neuvidíme

Červen zklamal

Naposledy se Kate oficiálně objevila na veřejnosti o loňských Vánocích. Pak se po ní slehla zem, až se vyrojilo tolik konspiračních teorií o tom, že to v královské rodině nemělo obdoby. Když pak pod tlakem natočila video, ve kterém přiznala, že bojuje s rakovinou, vyrazila všem dech. Požádala v něm o čas, klid a soukromí, aby se mohla věnovat své léčbě a dětem, na kterých jí záleží ze všeho nejvíc. Její přání všichni přijali s pochopením, zároveň ale doufali, že oblíbenou členku královské rodiny zase brzy spatří. Nejzazším datem přitom měl být 15. červen, který je už od roku 1820 pro všechny Brity velkým svátkem původně oslavujícím narozeniny britské královny. Velkolepé vojenské přehlídce zakončené přeletem stíhaček RAF zanechávajících na obloze barevnou stopu pravidelně přihlíží z balkonu celá královská rodina. Řady členů královské rodiny už ale několik let po sobě řídnou. Letos, zdá se, bude chybět i princezna Kate. Middleton se údajně rozhodla, že zbytek roku 2024 stráví mimo záře reflektorů. Jak uvádí zdroje blízké královské rodině, princezna se snaží vyhnout stresu a úzkosti, které by mohly negativně ovlivnit její léčbu.

Konec spekulací. Princezna Kate oznámila, že má rakovinu

elle.cz

Princeznin smazaný diář

Podle všeho se fanoušci Kate nedočkají nejen na Trooping the Color, ale ani na žádné další oficiální akci, která se bude do konce roku konat. Podle královského insidera je diář Kate na zbytek roku prázdný. „Všechny akce vymazala. Klíčovou věcí je teď pro ni vyhnout se jakémukoli stresu nebo úzkosti a pokračovat ve svém uzdravení,“ nechal se zdroj slyšet. Kate se svým manželem, princem Williamem, plánuje strávit čas s dětmi v jejich domě v Anmer Hall v Norfolku, kde jsou daleko od veřejného zájmu a mediálního tlaku. Léčba navíc není tak snadná, jak se mohlo na počátku zdát. Kate ve svém březnovém videu ohlásila, že podstupuje „preventivní chemoterapii“ a vzbudila zdání, že její stav není tak závažný. Teď ale prosakují informace, že je na tom hůře, než se zdálo a že také léčba jí nedělá dobře. Kate prý trpí nevolnostmi, hubne a spolu s kily přichází také o své krásné kaštanové vlasy.

William a Kate pozvali Harryho s dětmi. Z návštěvy jsou nervózní

elle.cz

Přijde další video?

Rodiče dětí, které navštěvují stejnou školu jako děti Kate a Williama, potvrzují, že princezna nebyla v posledních měsících viděna ani na žádných školních akcích nebo sportovních utkáních. Přesto se šíří zvěsti, že se několikrát nenápadně objevila při ranním odvozu dětí do školy. „Všichni k ní cítíme velkou potřebu ji chránit. Jsou to s Williamem úžasní rodiče,“ nechal se slyšet jeden z rodičů spolužáků královských dětí. Je možné, že o sobě Kate Middleton dá opět vědět prostřednictvím nějakého vzkazu. Zdroj blízký královské rodině naznačil, že princezna možná zveřejní další video o svém zdravotním stavu. Tento přístup se ukázal jako účinný způsob, jak informovat veřejnost a zároveň udržet na uzdě všechny šílené spekulace.

Jak se Kate a William poznali? Seriál Koruna odkrývá jejich příběh

elle.cz

Zdroj: PageSix.com, Wikipedia.com