Královna Camilla má vlastní Barbie. A kde je Diana nebo Kate?

Barbie všechno zastínila

Královna manželka Camilla v Buckinghamském paláci uspořádala recepci s názvem Women of the World. Kromě královny se jí zúčastnily i herečka Helen Mirren, baronka Doreen Lawrence, ex-Spice Girl Mel B a také vévodkyně z Gloucesteru a belgická královna Mathilde. S tou Camilla navštívila několik komunitních center a škol, kde mluvila o rovnosti pohlaví. Všechny její záslužné aktivity ale zastínila chvíle, kdy jí byla předána panenka Barbie – Camilla. Kromě bezchybné podoby byla panenka Camilla dokonce oblečena ve stejných šatech, jaké měla na sobě v tu chvíli i sama královna. Camilla svůj malý plastový klon přijala s nadšením: „Velice, opravdu velice děkuji. Je nádherná. Ubrali jste mi tak padesát let,“ smála se Camilla. „Všechny bychom měly mít svou Barbie!“ dodala. Svou panenkou se ihned pochlubila na sociálních sítích královské rodiny. Reakce veřejnosti byla ale o poznání chladnější než ta Camillina.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Barbie nesklidila nadšení

Z královské rodiny se před Camillou dočkala stejné pocty královna Alžběta II. Panenku Barbie dostala v dubnu roku 2022 ke svým 96. narozeninám a také k výročí 70 let na trůnu. Zatímco královna byla uznávanou a zbožňovanou členkou královské rodiny, u Camilly je veřejnost ještě stále rozpolcená. Její obliba u Britů sice stále pomalu stoupá, ale popularity své předchůdkyně, první manželky krále Karla III. Diany, nikdy nedosáhne. Právě chování k Dianě, která byla miláčkem národa, jí lidé nemůžou zapomenout a dávají to Camille najevo v komentářích pod přísěvkem s Barbie Camillou. „Barbie bokovka – ženatý přítel není součástí balení,“ napsala například jedna ze sledujících. „Tato panenka ničí manželství a pak se prokouše až ke koruně. Ženská práva zní jako vtip, když o nich mluví právě ona, protože jednu ženu velmi pošpinila,“ drsně uvedl další sledující. „Not my Barbie,“ rezolutně okomentovala jiná sledující.

Královské modely za low cost budget: oblékněte se jako Kate či Meghan

elle.cz

Proč nemáme Barbie Kate? 

Místo toho se fanoušci britské královské rodiny ptají, proč se nevyrábí Barbie Diana nebo kde je Barbie Kate? Obě členky královské rodiny se v minulosti i nyní těší extrémní oblibě. Ta Dianina neklesá ani více než 26 let po jejím úmrtí, Katina naopak strmě roste. Zvláště poté, co se ukázalo, čím si musela projít v uplynulých týdnech a co ji v budoucnu ještě čeká. 29. dubna oslaví 13. výročí dne, kdy se oficiálně stala členkou britské královské rodiny. Od té doby zcela bezchybně a odevzdaně pracuje pro královskou rodinu bez jakýchkoli přešlapů a excesů. Její odolnost a pokora byly markantní ve videu, ve kterém před několika málo dny oznámila, že trpí rakovinou. Místo toho, aby se litovala, projevila nezlomné přesvědčení, že se vyléčí a zmínila, že se těší na návrat ke svým povinnostem, až jí to zdravotní stav umožní. Kromě toho se také snažila povzbudit všechny, kteří se potýkají se stejnou diagnózou. Lidé by ale neměli zapomínat ani na to, že Camilla také podporuje krále, který se potýká se stejným onemocněním jako Kate. Podstupuje aktuálně chemoterapii a aby měl klid na svou léčbu a přesto neutrpěly jeho povinnosti, bere jich Camilla spoustu na sebe a krále zastupuje.

Bad Girls královských rodin a skandály, které otřásly monarchiemi

elle.cz

Zdroj: People.com, Instagram.com/@theroyalfamily