Jak Harry a Meghan vzdali svým oznámením o dítěti hold princezně Dianě

 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu překvapili celý svět, když vydali jedno z nejmilejších prohlášení: Čekají druhé dítě. Tato radostná zpráva přišla na Valentýna a všechny nás potěšila extra dávkou lásky. Ovšem jak se ukázalo, datum oznámení nebylo náhodné a pro královskou rodinu opravdu významné. Bylo to totiž přesně před 37 lety - na svátek zamilovaných - kdy Diana a Charles oznámili, že čekají své druhé dítě a že se princ William stane velkým bratrem. Tím dítětem byla samozřejmě Harry.  

Diana se s touto novinkou objevila na přední straně novin Daily Telegraph. Harry se narodil 15. září 1984.

 

 

“Můžeme potvrdit, že se Archie stane velkým bratříčkem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají ohromnou radost z toho, že očekávají své druhé dítě,” řekl mluvčí páru časopisu People. Meghan a Harry oznámili tuto novinu na černobílé fotografii, kterou pořídil jejich dlouholetý přítel, fotograf Misan Harriman přes iPad. Princ se na ní (naboso) dívá láskyplně na svou ženu, která mu leží v klíně a kolébá ji v náručí. Vévodkyně má na fotografii splývavé šaty od Caroliny Herrery, které pro ni byly ušity, když byla těhotná s Archiem. Ovšem termín porodu Meghan odhalen nebyl.

Meghan a Harry čekají dalšího potomka! Archie bude bratříčkem

elle.cz

Ačkoliv se ani Harry ani Meghan osobně k tomuto spojení s princeznou Dianou nevyjádřili, odborníci na královskou rodinu ho zaregistrovali okamžitě. A možná, že se dočkáme podrobnějšího vysvětlení 7. března ve 20:00 kdy královská dvojice souhlasila, že poskytne Oprah svůj první rozhovor po odchodu z veřejného života. Meghan zde, podle prohlášení televize CBS, pohovoří o vstupu do královské rodiny, o mateřství, i životě pod tlakem... v první části bude mluvit jen ona. Pak se k ní přidá i Harry.  

A proč právě Oprah? Nejenže je velmi uznávanou moderátorkou, ale je Harryho i Meghan blízkou přítelkyní. Můžete si vzpomenout, že dokonce byla hostem na jejich svatbě a nyní je v podstatě jejich sousedkou v Montecitu v Kalifornii.  

Kate a William nám dali nahlédnout do svého domova

elle.cz