Přírůstek do královské rodiny! Kate a William mají nového mazlíčka

 

Kate Midleton a Princ William jsou velkými fanoušky zvířat. Možná právě proto si pořídili psa jménem Lupo, a to ještě předtím než se narodil jejich syn George. Ovšem Lupo před pár týdny zemřel, což byla pro nyní již pětičlennou rodinu opravdová ztráta. Ovšem podle posledních informací, které poskytl The Mail on Sunday, se v Amber Hall v Norfolku těší novému přírůstku. A to již pěkně dlouho! Je jím osmiměsíční štěně, které dostal královský pár (stejně jako Lupa) od Jamese - bratra Kate. A pomáhali ho údajně vybírat i George s Charlottou.

Mohlo by se vám líbit

Kate a William nám dali nahlédnout do svého domova

Zavřete oči. Zhluboka se nadechněte a představte si, jak asi vypadá interiérový decor členů britské královské rodiny. Pak oči zase otevřete a přesvědčte se, zda se vaše fantazie shoduje s realitou. Vévoda a vévodkyně z Cambridge nám dali prostřednictvím Instagramu nahlédnout do svého obývacího pokoje.
elle.cz

Černý kokršpaněl se stal novým členem tohoto královského gangu již před smrtí Lupa, aby rodině pomohl lépe překonat tuto ztrátu. Je z vrhu šesti štěňat, které nedávno porodila Lupova sestra Luna. James Middleton sdílel tuto událost na Instagramu s velkou dávkou lásky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pokud by vás zajímalo, které ze štěňátek nyní vlastní britský následník trůnu a budoucí královna, The Mail on Sunday tvrdí, že jde o to malé roztomilé černé, které drží Jamesova snoubenka Alizée Thevenet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

V listopadu minulého roku sdíleli vévoda a vévodkyně z Cambridge smutnou zprávu o ztrátě Lupa. “Minulý víkend zemřel náš drahý pes Lupo. Byl v srdcích naší rodiny posledních devět let a bude nám opravdu moc chybět.” Lupo se ke královské rodině připojil podle magazínu Hello v roce 2012 a údajně byl svatebním darem od bratra Kate.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

“S velkým smutkem oznamuji, že zemřel Lupo, milovaný pes Catherine a její rodiny,” napsal James na svém Instagramu před pár týdny. “Lupo byl synem Elly a bratrem Zulu, Inky a Luny. Bylo mu devět let. Nic nás nemůže připravit na ztrátu psa. Pro ty, kdo ho nikdy neměli, to může být těžké pochopit. Nicméně ti, kterí kdy nějakého psa milovali znají pravdu: pes není jen mazlíčkem; je členem rodiny, nejlepším přítelem, věrným společníkem, učitelem a terapeutem.”

Mohlo by se vám líbit

Jak nám Kate v roce 2020 dokázala, že bude jednou dokonalou královnou?

V roce 1995 se ptal v rozhovoru pro BBC Martin Bashir princezny Diany, jak zvládala svůj nový královský status. “Byl to život v izolaci, ale také situace, ve které jste se nemohli litovat. Museli jste se buď naučit plavat nebo jste se potopili ke dnu.” O dvacet pět let poté se Kate na rozdíl od svých předchůdkyň naučila dokonale plavat.
elle.cz